29 Ocak 2015, Perşembe 09:00:13

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ASKER İNTİHAR ETTİ

Atatürk Havalimanı'nda askerlik vazifesini yapan erlerden Levent Besim adındaki asker intihar etti.
  • Abim orada asker .cocuk rdm'ymis bazi kişiler bilip bilmeden konusmasin .adamin kafa yerinde değil nereye sıktıgının farkinda bile değildir .
  • Saglik gorevlileri ve polisler geceleri guzellik uykusuna yatarlar. Rahatsiz etmeyin adamlari yahu.
  • Havalimanının en ücra köşelerinde en böyle gereksiz ve güvenlik anlamında faydası olmayan yerlerinde durur bu askerler. Arkadaş ya adam akıllı güvenlik amacıyla bu işi yapın yada gencecik insanların hayatlarını böyle amaçsızca heba etmeyin. Havalimanı sınırları değişiyor ama kulübeler 100metre içeride eski sınırlarda. Hayır biri niyeti bozup giriyim dese zaten her türlü girecek asker göremiyorki :) Komik memleketiz vesselam
  • DHMİ nin bu ambulans işine acil çözüm bulması gerek adamların olay yerine hızlı bir şekilde gelmelerini sağlamak mümkün değil bir kerede zamanından önce yada en kısa sürede olay yerinde olsunlar kardeşim bu ne yine gelemediler nedense olay yerine !!!!

Atatürk Havalimanı'nda askerlik vazifesini yapan erlerden Levent Besim adındaki asker intihar etti.

Dün gece nöbet tuttuğu kulede silahıyla intihar ederek canını kıymak isteyen Besim, silah sesi duyulmasının ardından zamanında müdahale ile Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Karnından yaralanan ve hastanede ameliyata alınan gencin durumunun iyi olduğu öğrenilirken, intihar sebebi henüz öğrenilemedi.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ASKER İNTİHAR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

ankaradan ~ 3 yıl önce
Abim orada asker .cocuk rdm'ymis bazi kişiler bilip bilmeden konusmasin .adamin kafa yerinde değil nereye sıktıgının farkinda bile değildir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Saglik gorevlileri ve polisler geceleri guzellik uykusuna yatarlar. Rahatsiz etmeyin adamlari yahu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
z ~ 3 yıl önce
Havalimanının en ücra köşelerinde en böyle gereksiz ve güvenlik anlamında faydası olmayan yerlerinde durur bu askerler. Arkadaş ya adam akıllı güvenlik amacıyla bu işi yapın yada gencecik insanların hayatlarını böyle amaçsızca heba etmeyin. Havalimanı sınırları değişiyor ama kulübeler 100metre içeride eski sınırlarda. Hayır biri niyeti bozup giriyim dese zaten her türlü girecek asker göremiyorki :) Komik memleketiz vesselam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
DHMİ nin bu ambulans işine acil çözüm bulması gerek adamların olay yerine hızlı bir şekilde gelmelerini sağlamak mümkün değil bir kerede zamanından önce yada en kısa sürede olay yerinde olsunlar kardeşim bu ne yine gelemediler nedense olay yerine !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000