05 Kasım 2015, Perşembe 08:40:16

Atatürk Havalimanı'nda anons kısıtlaması

Atatürk Havalimanı’nda Dış Hatlar Geliş katında inen uçaklar için yapılan bilgilendirme anonsu, Sessiz Havalimanı Projesi kapsamında artık yapılmayacak.
  • Once Araplari. Buraya getirenleri alistiranlari susturun. Hemserim.
  • Allah rızası için arapları susturun
  • Şu thy nin uçak içi anonslarını da bi zahmet kaldırsınlar. Yarım saat kalkışta yarım saat inişte anons dinliyoruz. Transit yolcu için ayrı, yurt dışından geleni için ayrı, yurt dışından gelip yurt dışına gidecek, yurt dışında. Gelip gümrüklü meydana gidecek, gümrüksüz meydana gidecek, yurt içinden gelip yurt dışına gidecek......yok kapı numaran bu yok gideceğin istikamet bu. Güvenlik mesajları kalsın hadi o zorunlu da bu ucube mesajların kimseye faydası yok. Bilen zaten işini hallediyor. Bilmeyen de terminale girergirmez orada bulduğu ilk görevlinin yakasına yapışıp ne yapacağını öğreniyor. Kimse uçaktaki anons ile biryere gitmiyor yani. Zaten gitse bağlantısını kaçırır. Her an kapıların değiştiği bir ülkede yaşıyoruz, malum open gate, onun için bu işkence gibi uygulamayı bitirin artık. Sadece güvenlik mesajları yeter fazlasına gerek yok
  • Anonsa gelene kadar daha nelerrr var neleeer !!!

Atatürk Havalimanı’nda Dış Hatlar Geliş katında inen uçaklar için yapılan bilgilendirme anonsu, Sessiz Havalimanı Projesi kapsamında artık yapılmayacak.

Sivil havacılık sektöründe son yıllarda artan yolcu sayısıyla birlikte havalimanlarında anons kirliliği de giderek artmaya başladı.

Bu soruna çözüm getiren Sessiz Havalimanı Projesi kapsamında Atatürk Havalimanı’nda yapılan anonslarda kısıtlamalar getirilmeye devam ediliyor.

Atatürk Havalimanı işletmecisi TAV Havalimanları Holding, gürültü kirliliğini önlemek amacıyla Atatürk Havalimanı’nda Dış Hatlar Geliş katında yapılan "... uçağı havalimanınıza inmiştir’ anonsunu yapmama kararı aldı.

Dış Hatlar Gidiş katında kapı değişikliği anonslarının ise kara tarafında değil yalnızca pasaport kontrol noktası sonrası arındırılmış bölgede yapılacağı belirtildi.

Atatürk Havalimanı'nda anons kısıtlaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Isim ~ 3 yıl önce
Once Araplari. Buraya getirenleri alistiranlari susturun. Hemserim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Susturun ~ 3 yıl önce
Allah rızası için arapları susturun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anons ~ 3 yıl önce
Şu thy nin uçak içi anonslarını da bi zahmet kaldırsınlar. Yarım saat kalkışta yarım saat inişte anons dinliyoruz. Transit yolcu için ayrı, yurt dışından geleni için ayrı, yurt dışından gelip yurt dışına gidecek, yurt dışında. Gelip gümrüklü meydana gidecek, gümrüksüz meydana gidecek, yurt içinden gelip yurt dışına gidecek......yok kapı numaran bu yok gideceğin istikamet bu. Güvenlik mesajları kalsın hadi o zorunlu da bu ucube mesajların kimseye faydası yok. Bilen zaten işini hallediyor. Bilmeyen de terminale girergirmez orada bulduğu ilk görevlinin yakasına yapışıp ne yapacağını öğreniyor. Kimse uçaktaki anons ile biryere gitmiyor yani. Zaten gitse bağlantısını kaçırır. Her an kapıların değiştiği bir ülkede yaşıyoruz, malum open gate, onun için bu işkence gibi uygulamayı bitirin artık. Sadece güvenlik mesajları yeter fazlasına gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ord ~ 3 yıl önce
Anonsa gelene kadar daha nelerrr var neleeer !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000