02 Haziran 2012, Cumartesi 11:56:47

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA 5. GÜN

Hava-İş Sendikası’nın Türk Hava Yolları’na karşı direnişi devam ediyor...
  • bu eyşleme herkese rağmen destek verıyorum .sendıkaya ve thy yonetımndekı tuzu kurulara rağmen bu eylem halı eylem.burda işçilerın ışten cıkarılmalarını alkışlayan zıhnıyet var.kafadar algılama yok küçük hesaplar yapan kemıge rağzı olan zıhnıyet.bırakta bu ulkede bır ışçide fazla para alsın.kımse İSKİde İBŞB ilkokul mezunu olup 3bın tl maaş alanları konuşmuyor.hende yan gelıp yatarak yazık cok yazık.kabın amırlerını desteklıyorum sonuna kadar.
  • Neden Horon değilde Halay?!!??! yada Çayda çıra değil yada Neden Kafkas değil!! neden Ata barı değil.!!? neden Harmandalı değil? neden her kötü şeyin olduğu yerde halay var?diğer bölge oyunları dahamı az insan Atilla ayçin'e sormak istiyorum! ben söyleyeyim Halay İnsanları Kandirma,uyutma iğdiş etme oyunudur.başka hiçbir bölgenin oyunu buna alet olmaz. siz daha Çoook halay çekersiniz.Bak o top sakallı arkadaş olayların olduğu gün sanki memleketi kurtaracak gibi yumruk havada bağırıp duruyordu,şimdi sanki boyu falan kısalmış 304 kişiyi harcatmak kolay olmasa gerek.
  • üniversite mezunu olup, 23-24 yaşında olup 3.000 TL civarında para alıp, kafayı hiç çalıştırmadan yapabileceğin bir iştir hosteslik. şartları seyahatler nedeniyle bayram sabahları evde olamamak gibi dezavantajlıdır. ama bayram sabahları üretim sektöründe işe giden çok sayıda insan var. o gittiği ülkede sıcacık çayını içerken bizde çalışıyor oluyoruz. Ben de iş nedeniyle seyahat ediyorum. şartlar her sektörde zor bu kadar duygu sömürüsü fazla.
  • sevgili kabin memurları, pas bilet alırken size nasıl zorluk çıkarıyorlar bilmlyormusunuz, thy de herkez sizden nefret etmiyormu, işten çıkarılan kabin ekibinden başka kimse yok.sizleri kurban ettiler.

Atatürk Havalimanı’nda 29 Mayıs Salı günü sabaha karşı 03:00’te başlayan ve havacılık kolundaki personelin grev yapma yasağını içeren yasa taslağına tepki gösteren Hava-İş Sendikası ve üyeleri, THY’nin 305 personeli işten çıkarması nedeniyle süresiz olarak eylem kararı almıştı.

Bugün 5. gününe giren eylem Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Katı’nda devam ediyor. Hava-İş Sendikası temsilcilerinin sürdürdüğü eyleme birkaç üyenin dışında katılan olmazken , THY’de uçuşa giden üye personeller destek için Sendika temsilcileriyle zaman zaman sohbet ediyor.

Türk Hava Yolları’nın işten çıkardığı personeller için süresiz eylem kararı alan Hava-İş Sendikası’nın Genel Başkanı Atilay Ayçin’in de ilerleyen saatlerde Atatürk Havalimanı’nda olacağı öğrenildi.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA 5. GÜN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (85)

herkes için ~ 6 yıl önce
bu eyşleme herkese rağmen destek verıyorum .sendıkaya ve thy yonetımndekı tuzu kurulara rağmen bu eylem halı eylem.burda işçilerın ışten cıkarılmalarını alkışlayan zıhnıyet var.kafadar algılama yok küçük hesaplar yapan kemıge rağzı olan zıhnıyet.bırakta bu ulkede bır ışçide fazla para alsın.kımse İSKİde İBŞB ilkokul mezunu olup 3bın tl maaş alanları konuşmuyor.hende yan gelıp yatarak yazık cok yazık.kabın amırlerını desteklıyorum sonuna kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali şükrü ~ 6 yıl önce
Neden Horon değilde Halay?!!??! yada Çayda çıra değil yada Neden Kafkas değil!! neden Ata barı değil.!!? neden Harmandalı değil? neden her kötü şeyin olduğu yerde halay var?diğer bölge oyunları dahamı az insan Atilla ayçin'e sormak istiyorum! ben söyleyeyim Halay İnsanları Kandirma,uyutma iğdiş etme oyunudur.başka hiçbir bölgenin oyunu buna alet olmaz. siz daha Çoook halay çekersiniz.Bak o top sakallı arkadaş olayların olduğu gün sanki memleketi kurtaracak gibi yumruk havada bağırıp duruyordu,şimdi sanki boyu falan kısalmış 304 kişiyi harcatmak kolay olmasa gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeşim nergis ~ 6 yıl önce
üniversite mezunu olup, 23-24 yaşında olup 3.000 TL civarında para alıp, kafayı hiç çalıştırmadan yapabileceğin bir iştir hosteslik. şartları seyahatler nedeniyle bayram sabahları evde olamamak gibi dezavantajlıdır. ama bayram sabahları üretim sektöründe işe giden çok sayıda insan var. o gittiği ülkede sıcacık çayını içerken bizde çalışıyor oluyoruz. Ben de iş nedeniyle seyahat ediyorum. şartlar her sektörde zor bu kadar duygu sömürüsü fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kemal kaan ~ 6 yıl önce
sevgili kabin memurları, pas bilet alırken size nasıl zorluk çıkarıyorlar bilmlyormusunuz, thy de herkez sizden nefret etmiyormu, işten çıkarılan kabin ekibinden başka kimse yok.sizleri kurban ettiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000