14 Temmuz 2017, Cuma 16:19:54

Atatürk Havalimanı'nda 15 Temmuz sergisi

Atatürk Havalimanı'nda geçtiğimiz yıl 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminde yaşananların konu alındığı resim sergisi açıldı.
  • amsterdam ucakları ne zaman turk yolcusuz gıder o zaman anlarız eyyy hollanda gercek mı senaryo mu:))
  • Allah tüm terör örgütlerinin belasını versin. Darbe olmadı diye ağlayan vatanhainlerine,ki burada birçoğu yorum yapıyor, akıl versin. Bu ülkede doğup,yaşadıkları halde bu ülkeden nefret eden ezik tipler
  • Daha önce Erdoğan Ailesi’nin 25 milyon Dolarlık petrol tankeri olduğunu ve Başbakan Binali Yıldırım’ın çocukları üzerine off-shore hesaplarda 140 milyon Dolar bulunduğunu ortaya çıkaran Malta Belgeleri’nde Erdoğan Ailesi’yle ilgili bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Buna göre, Azerbaycan Petrol Şirketi SOCAR, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ailesine ait olduğu öne sürülen beş adet petrol tankerini, Malta’daki off-shore şirketler üzerinden satın almış.
  • İsrail! Amerika! İngiltere! diye höykürüldü. Ama Anadolu insanına çöküldü. Bir tane kapatılan İsrail firması, ecnebi okulu, “gavur” firması gördünüz, duydunuz mu? AKP dindarlara, Müslümanlara yüzyılın operasyonunu yaptı ama onlar hala ona duacılar, destekçiler.

FETÖ terör örgütü  tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi sırasında yaşananların konu alındığı resim sergisi Türk Hava Yolları (THY) tarafından Atatürk Havalimanı'nda açıldı.

Atatürk Havalimanı'nda hem iç hatlar hem de dış hatlar terminallerinde açılan sergilerde o gece yaşananlar yolculara aktarılıyor.

Atatürk Havalimanı'nın girişini tanklarla kapatan ve uçuş kulesi dahil bir çok birimi ele geçirmeye çalışan terör örgütü elemanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın halka yaptığı çağrı ile birlikte sokaklara dökülen halk, teröristlerin gerçekleştirmek istediği işgal girişimini engellemeyi başarmıştı.

THY de unutulmaz bir direniş olan 15 Temmuz'u anmak için bir resim sergisi açarak tarihi anları ölümsüzleştirdi.

Geçen yıl gerçekleştirilen hain kalkışmanın ardından bir yıl geçti. Hain kalkışmanın sene-i devriyesinde yaşananların unutulmaması ve hafızalardaki yerini koruması için çeşitli etkinlikler yapılıyor.

Atatürk Havalimanı'nda 15 Temmuz sergisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

mahmud ~ 1 yıl önce
amsterdam ucakları ne zaman turk yolcusuz gıder o zaman anlarız eyyy hollanda gercek mı senaryo mu:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatansever 1071 ~ 1 yıl önce
Allah tüm terör örgütlerinin belasını versin. Darbe olmadı diye ağlayan vatanhainlerine,ki burada birçoğu yorum yapıyor, akıl versin. Bu ülkede doğup,yaşadıkları halde bu ülkeden nefret eden ezik tipler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu nasıl oluyor? ~ 1 yıl önce
Daha önce Erdoğan Ailesi’nin 25 milyon Dolarlık petrol tankeri olduğunu ve Başbakan Binali Yıldırım’ın çocukları üzerine off-shore hesaplarda 140 milyon Dolar bulunduğunu ortaya çıkaran Malta Belgeleri’nde Erdoğan Ailesi’yle ilgili bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Buna göre, Azerbaycan Petrol Şirketi SOCAR, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ailesine ait olduğu öne sürülen beş adet petrol tankerini, Malta’daki off-shore şirketler üzerinden satın almış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden? ~ 1 yıl önce
İsrail! Amerika! İngiltere! diye höykürüldü. Ama Anadolu insanına çöküldü. Bir tane kapatılan İsrail firması, ecnebi okulu, “gavur” firması gördünüz, duydunuz mu? AKP dindarlara, Müslümanlara yüzyılın operasyonunu yaptı ama onlar hala ona duacılar, destekçiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000