01 Aralık 2012, Cumartesi 21:40:48

ATATÜRK HAVALİMANI'NA YILDIRIM DÜŞTÜ

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda apronda görevli personeller kendilerine yıldırım çarptığını belirterek doktora başvurdu. Müşahede altına alınan görevlilerin yıldırım ve gök gürültüsünün şiddetinden dolayı psikolojik olarak etkilendikleri belirtildi.
  • Yurtdışında şimşekli havalarda yakıtcı yakıt vermiyor, Türkiye'de ise harala gürele...
  • içinde olmayan yapılana yorum yapamaz,kanıda hiç bulunamaz demekki sende babaanneni 3 kez öldürenlerdendin ki kaytarma bahanelerini iyi biliyorsun efendi..
  • hehe diyen cahil, diger tum ulkelerde simsek cakan havalarda ucus harekati durdurulur, belliki bilmiyorsun gulunc olma bari..
  • Uzerine yildirim dustu diye kendini kac kisi hastaneye goturebilmistir acaba ?

 

Atatürk Havalimanı'nda bu akşam saatlerinde yolcular ve personel arasında kısa süreli paniğe sebep olan şiddetli gök gürültüsü, apronda heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu. Gök gürültüsü sebebiyle paniğe kapılan apronda yer hizmetlerinde görevli 4 personel, doktora başvurdu. Müşahede altına alınan görevlilerin yıldırım ve gök gürültüsünün şiddetinden korktukları için psikolojik olarak etkilendikleri bildirildi.(Sabah)

ATATÜRK HAVALİMANI'NA YILDIRIM DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Yakıt alımı uygulaması ~ 5 yıl önce
Yurtdışında şimşekli havalarda yakıtcı yakıt vermiyor, Türkiye'de ise harala gürele...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
içinde olmayan yapılana yorum yapamaz,kanıda hiç bulunamaz demekki sende babaanneni 3 kez öldürenlerdendin ki kaytarma bahanelerini iyi biliyorsun efendi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cpt. ~ 5 yıl önce
hehe diyen cahil, diger tum ulkelerde simsek cakan havalarda ucus harekati durdurulur, belliki bilmiyorsun gulunc olma bari..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neeey? ~ 5 yıl önce
Uzerine yildirim dustu diye kendini kac kisi hastaneye goturebilmistir acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000