12 Ocak 2014, Pazar 22:56:46

ATATÜRK HAVALİMANI'NA SİS ÇÖKTÜ

Atatürk Havalimanı'nda etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi düştü, bazı uçaklar İzmir, Çorlu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yönlendirildi.
  • tgs bu sis olayını çözemedin gitti dunyada bir çok yer hizmeti sise mum yakarak çara olurken tgs çalışanları sis olduğunda yatıyor..sisli havada elemanları daha iyi daha dikkatli eğitelim her elemana sisli havada mum dağıtalım..
  • Uçaklar sisten kalkmaz inmez ama biz köleler her hava koşulunda 1000 liraya çalışırız,TGS yönetimi şu maaş artışlarından bi haber verinde bizde çocuğumuza aysonu ayakkabı alabilecekmiyiz onu bi hesaplayalım.
  • Arkadaşlar ist ahl de cat III B yaklasma sadece 05 pisti icin vardir ancak dun esen ruzgar ve yonu (lodos) nedeniyle maalesef buraya yaklasma belirli bir sure yapilamadi once 23 e inis daha sonra 35r (cat II minima) inis olan uygulamada maalesef ucaklarin divert etmesi normaldir
  • Cat||| sana acayip güldüm.Ya ne canlılar var dünya üzerinde sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.

Atatürk Havalimanı'nda etkili olan sis hava trafiğini olumsuz etkiliyor. Sis nedeniyle görüş mesafesi düşünce bazı uçaklar inişini gerçekleştiremedi.

Uçaklar İzmir, Çorlu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yönlendirildi. Bu arada Sabiha Gökçen Havalimanı'nda park sıkıntısı ortaya çıktığı kaydedildi.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Ali Genç, mikro blog sitesi Twitter'dan yaptığı açıklamada Atatürk Havalimanı'nda görüş mesafesinde zaman zaman düşüş yaşandığını ancak trafiğin normale döndüğünü ve sisten etkilenen uçuşlar nedeniyle bazı gecikmeler yaşandığını belirtti. 

Airporthaber.com

ATATÜRK HAVALİMANI'NA SİS ÇÖKTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

şifa ~ 5 yıl önce
tgs bu sis olayını çözemedin gitti dunyada bir çok yer hizmeti sise mum yakarak çara olurken tgs çalışanları sis olduğunda yatıyor..sisli havada elemanları daha iyi daha dikkatli eğitelim her elemana sisli havada mum dağıtalım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Köle ~ 5 yıl önce
Uçaklar sisten kalkmaz inmez ama biz köleler her hava koşulunda 1000 liraya çalışırız,TGS yönetimi şu maaş artışlarından bi haber verinde bizde çocuğumuza aysonu ayakkabı alabilecekmiyiz onu bi hesaplayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misapir ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar ist ahl de cat III B yaklasma sadece 05 pisti icin vardir ancak dun esen ruzgar ve yonu (lodos) nedeniyle maalesef buraya yaklasma belirli bir sure yapilamadi once 23 e inis daha sonra 35r (cat II minima) inis olan uygulamada maalesef ucaklarin divert etmesi normaldir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Cat||| sana acayip güldüm.Ya ne canlılar var dünya üzerinde sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000