06 Temmuz 2016, Çarşamba 10:20:56

Atatürk Havalimanı'na beton bariyer

Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerine güvenlik önlemleri kapsamında beton bariyerler yerleştirildi.
  • Düğünden sonra gelen kınayı k.... yakın
  • İnsanlar bu seferde bu kontrol noktalarında yığılıp açık toplu hedef olmuyormu?
  • köpeğin kıçında bez yok, içerde ihtiyacını giderirse ne olacak tedbir alınsın.
  • 3. Dünya ülkesi olmanın dayanılmaz acısı. Müslümanlar maalesef kendisini patlatmaya o kadar meraklı ki, kendi insanlarını, şehirleri, havalimanları vs. Şuan bu satırları yazarken duydum ki Irak'ta bir türbeye saldırı olmuş, ölü ve yaralılar var. Herkes Belçika diyor; bir/iki saldırı olduktan sonra adamlar kendi dünyasına döner, teröre maruz kalan ve devamlı bunu yaşayan biziz. Ne acı! Avrupa'nın kurduğu muazzam düzene bakın, birde kendi içinde mezhep ve tarikatlara kalıpmış giden ahmaklara. Kendisini patlatıp onlarca hatta yüzlerce insanı öldüren zavallı, aciz acaba neyi başardığını sanıyor? İşte bu sakat kafalar yüzünden her gün ölüyoruz. Çevrenize dikkat edin bu işid kafalıları ihbar edin.

Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerine güvenlik önlemleri kapsamında beton bariyerler yerleştirildi. Ayrıca özel güvenlik görevlileri de MP-5 tipi silahlarla nöbet tutmaya başlarken, özel eğitimli köpekler de havalimanında bulunduruluyor. Öte yandan, Yenikapı'daki metro istasyonunun girişinde X-RAY cihazı konuldu.

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısının ardından dış ve iç hatlar terminallerinin geliş ve gidiş katlarına beton bloklar yerleştirildi. Kamyonlarla getirilen bariyer, vinçlerle kuruldu. Aynı zamanda güvenlik önlemleri kapsamında özel güvenlik görevlileri, MP-5 tipi otomatik tabancalarla nöbet tutmaya başladı.Öte yandan bomba dedektörü köpekler havalimanda bulunduruluyor.

Öte yandan, Yenikapı metro istasyonu girişine X-RAY cihazı konuldu. Vatandaşlar X-RAY cihazından geçen vatandaşlar daha sonra polis tarafından üst aramasından geçilirken, valizler de kontrol edildi.Atatürk Havalimanı'na beton bariyer

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

tr ~ 2 yıl önce
Düğünden sonra gelen kınayı k.... yakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
metin ~ 2 yıl önce
İnsanlar bu seferde bu kontrol noktalarında yığılıp açık toplu hedef olmuyormu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bez ~ 2 yıl önce
köpeğin kıçında bez yok, içerde ihtiyacını giderirse ne olacak tedbir alınsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SANA ~ 4 ay önce
SENIN USTUNE IHTIYACINI GIDERCEKMIS HAKLIDA BEYNIN SADECE BOKA CALISTIGI ICIN HAYVANI YADIRGAMAMALIYIZ
Emre ~ 2 yıl önce
3. Dünya ülkesi olmanın dayanılmaz acısı. Müslümanlar maalesef kendisini patlatmaya o kadar meraklı ki, kendi insanlarını, şehirleri, havalimanları vs. Şuan bu satırları yazarken duydum ki Irak'ta bir türbeye saldırı olmuş, ölü ve yaralılar var. Herkes Belçika diyor; bir/iki saldırı olduktan sonra adamlar kendi dünyasına döner, teröre maruz kalan ve devamlı bunu yaşayan biziz. Ne acı! Avrupa'nın kurduğu muazzam düzene bakın, birde kendi içinde mezhep ve tarikatlara kalıpmış giden ahmaklara. Kendisini patlatıp onlarca hatta yüzlerce insanı öldüren zavallı, aciz acaba neyi başardığını sanıyor? İşte bu sakat kafalar yüzünden her gün ölüyoruz. Çevrenize dikkat edin bu işid kafalıları ihbar edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000