19 Nisan 2009, Pazar 22:20:00

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA RÖTAR GÜNÜ

Atatürk Havalimanı'nda yoğun pazar trafiği uçuşları etkiledi. Neredeyse bütün seferler gecikmeli olarak yapılabiliyor.
  • sabiha gökçenden pegasus,sun experess ve my aır ile uçtum çok rahat ve zamanında ulaşlıyo şirketler saw gelsin.silivri gereksiz .
  • istanbul,a yepyeni bir havalimani,ücüncü falan degil.50,60 milyon yolcu kapasiteli,farkli yönlerde 3 veya 4 tane 4000 er metre uzunlugunda pistleri olan,madem istanbul bir dagitim merkezi neden büyük bir havalimani yok.büyük merkezlere bakin,tabii istanbulda gecekondulardan yer kaldiysa.
  • Silivriye yapılması planlanan havalimanı AHL nin yükünü alacaktır. SAW opsiyonu zaten yok.
  • Turkiye icin gurur verici,amabir problem var Ataturk havalimani bence yeni yapilacak havalimanina tasinmalive yilda 70 milyon yolcu agirliya bilecek sekilde tasarlanmali yoksa yine sikintiya gireriz,insallah dedigim gibi olur Avrupanin önunde gelen Frankfurt,Paris ve Amsterdam gibi havalimanlarini gecer

Atatürk Havalimanı'nda yoğun hava trafiği, seferlerde gecikmelere neden oldu. Özellikle akşam saatlerinde yoğunlaşan uçuşlar yüzünden trafik had safhaya çıkarken şu sıralarda neredeyse bütün uçuşlar rötarlı olarak yapılabiliyor.


Geliş ve gidiş uçuş bilgilerini gösteren panolarda hemen her uçuşta gecikme görünüyor. Gecikme süreleri bir saati aşan uçaklar da bulunuyor.

Yetkililer, havalimanı trafiğinin aşırı yoğunluktan dolayı aksadığını ancak birkaç saat içinde seferlerin normale döneceğini ifade etti.

AHL

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA RÖTAR GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
sabiha gökçenden pegasus,sun experess ve my aır ile uçtum çok rahat ve zamanında ulaşlıyo şirketler saw gelsin.silivri gereksiz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
istanbul,a yepyeni bir havalimani,ücüncü falan degil.50,60 milyon yolcu kapasiteli,farkli yönlerde 3 veya 4 tane 4000 er metre uzunlugunda pistleri olan,madem istanbul bir dagitim merkezi neden büyük bir havalimani yok.büyük merkezlere bakin,tabii istanbulda gecekondulardan yer kaldiysa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Silivriye yapılması planlanan havalimanı AHL nin yükünü alacaktır. SAW opsiyonu zaten yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Turkiye icin gurur verici,amabir problem var Ataturk havalimani bence yeni yapilacak havalimanina tasinmalive yilda 70 milyon yolcu agirliya bilecek sekilde tasarlanmali yoksa yine sikintiya gireriz,insallah dedigim gibi olur Avrupanin önunde gelen Frankfurt,Paris ve Amsterdam gibi havalimanlarini gecer

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000