07 Temmuz 2012, Cumartesi 15:36:34

ATATÜRK HAVALİMANI REKORLARA DOYMUYOR

Haziran ayında dış hat yolcu trafiği % 31 artışla 2.670.669’a, toplam yolcu trafiği ise % 25 artışla 4.043.782’ye ulaştığı Atatürk Havalimanında, 6 Temmuz 2012 Cuma günü uçak ve yolcu trafiği ile yine tüm zamanların rekoru kırıldı.
  • hakikaten öncelikle kule personeline Allah sabır versin,bu yükün altından nasıl kalkıyorlar bilmiyorum.Daha sonra pasaport polisine;istirahat etmeden,72,5 milletin 4-5 saat pasaport kabinlerinden çıkmadan pasaport işlemi yaptıklarını biliyorum.Hele bir de lüzumsuz yolcuların gereksiz muhabbetlerini çekiyorlar.Aynı zamanda Yer Hizmeti görevlileri bu uçak ve yolcu yoğunluğunu canla başla çalışarak,eksik personel sayılarının olumsuzluğunu yansıtmamaya uğraşarak çalışıyorlar.
  • sayın gene müdürüm ıstatıslıklerın bır bırını tutmadıgından bahsedıyorsunuz bunu sabıbıyetle soylıyorumkı gelınce basmüdürürü başmüdür yrç getırme sorunlar onların yanında konuşulmıyor çunku sorunları öozmek ıstemıyorlar beceremıyorlar ucus takıp sorunlarla ugrasıyor tabıkı ıstatıslık bılgıler bır bırını tutmaz sorun 1 ucus takıpte calısan aftn kokenlı arkadaslarımız 50 yaş üstunde her bır saatta bir kuleye strıp almaya cıkıyorlar hanı birleşmıstık bizler bu işi fıc kendı işını yapmak ıster odaya bak hava alınmıyor sorunları eskılerden dınle bak nasıl duzelecek ve ınsanlar nasıl huzurlu calısacak projeler cok normal memurları aldınız bu ısı bılenlerı alırken santralda gorev yapan normal memur degılmı ucus takıpte calıstırılıyor neden müdür mhp lı calısanda mhp lı olmaz boyle akp ıle mhp bir birlerini kolluyorlar selem olsun sana
  • BENDE KUTLUYORUM HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİNİ.OLAGAN ÜSTÜ BIR KOORDINASYON. PERFORMANS.BEN DE EN ICTEN GELEN SAYGILARIMI SUNUYORUM. ALLAH DAHA COK SABIRLILIK VE GÜC VERSIN. KUTLUYORUM.
  • Cok komiksiniz, oturmus bunu hesaplamis.mesai saati icinde isinin basina don bunlari hesaplicana

15 Haziran 2012 tarihinde 1090, 29 Haziran 2012 tarihinde 1097 uçağın iniş kalkış yaparak rekor seviyeye ulaştığı Atatürk Havalimanı’nda, bu kez 24 saat içinde iniş ve kalkış yapan uçak sayısı 1.119'a ulaştı.

6 Temmuz 2012 tarihinde 562 uçak iniş yaparken, 557 uçakta kalkış yaptığı Atatürk Havalimanı’nda tüm zamanların rekoru kırıldı. Aynı gün içerisinde 78 bin 558’i dış hat, 45 bin 822’si de iç hat olmak üzere toplamda 124 bin 380 yolcuda Atatürk Havalimanı’nı kullandı.  

Ülkemizin yurt dışına açılan önemli kapılarından biri olan Atatürk Havalimanı, uçak ve yolcu trafiği ile Avrupa’nın önemli havalimanlarından biri olduğunu bir kez daha tescillemiş oldu.

ATATÜRK HAVALİMANI REKORLARA DOYMUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

ALLAH KORUSUN! ~ 6 yıl önce
hakikaten öncelikle kule personeline Allah sabır versin,bu yükün altından nasıl kalkıyorlar bilmiyorum.Daha sonra pasaport polisine;istirahat etmeden,72,5 milletin 4-5 saat pasaport kabinlerinden çıkmadan pasaport işlemi yaptıklarını biliyorum.Hele bir de lüzumsuz yolcuların gereksiz muhabbetlerini çekiyorlar.Aynı zamanda Yer Hizmeti görevlileri bu uçak ve yolcu yoğunluğunu canla başla çalışarak,eksik personel sayılarının olumsuzluğunu yansıtmamaya uğraşarak çalışıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aim ~ 6 yıl önce
sayın gene müdürüm ıstatıslıklerın bır bırını tutmadıgından bahsedıyorsunuz bunu sabıbıyetle soylıyorumkı gelınce basmüdürürü başmüdür yrç getırme sorunlar onların yanında konuşulmıyor çunku sorunları öozmek ıstemıyorlar beceremıyorlar ucus takıp sorunlarla ugrasıyor tabıkı ıstatıslık bılgıler bır bırını tutmaz sorun 1 ucus takıpte calısan aftn kokenlı arkadaslarımız 50 yaş üstunde her bır saatta bir kuleye strıp almaya cıkıyorlar hanı birleşmıstık bizler bu işi fıc kendı işını yapmak ıster odaya bak hava alınmıyor sorunları eskılerden dınle bak nasıl duzelecek ve ınsanlar nasıl huzurlu calısacak projeler cok normal memurları aldınız bu ısı bılenlerı alırken santralda gorev yapan normal memur degılmı ucus takıpte calıstırılıyor neden müdür mhp lı calısanda mhp lı olmaz boyle akp ıle mhp bir birlerini kolluyorlar selem olsun sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEMSİLCİ !!! ??? ~ 6 yıl önce
BENDE KUTLUYORUM HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİNİ.OLAGAN ÜSTÜ BIR KOORDINASYON. PERFORMANS.BEN DE EN ICTEN GELEN SAYGILARIMI SUNUYORUM. ALLAH DAHA COK SABIRLILIK VE GÜC VERSIN. KUTLUYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Matematik 1 ~ 6 yıl önce
Cok komiksiniz, oturmus bunu hesaplamis.mesai saati icinde isinin basina don bunlari hesaplicana

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000