14 Haziran 2014, Cumartesi 09:50:19

ATATÜRK HAVALİMANI REKORA DOYMUYOR

Atatürk Havalimanı rekor üstüne rekor kırıyor. Bir önceki rekorunu geçtiğimiz Salı günü kıran havalimanı, dün yeni bir rekora imza attı.
  • Evet arkadaşlar kontrolörler çalışıyor uçaklar iniyor kalkıyor, gerisi tıs. Herşeyin çaresini hava trafikte arayanlara söylüyorum, nerde diğerleri. DHMİ İşletme, yer hizmet kuruluşları, tav, gümrük, pasaportçular nerdeler. Thy uçacam da uçacam diyor, tav benim terminalim yeter de artar diyor, tek bildikleri kontrolörlere sallamak. Ne oldu bakın herkes sizden şikayetçi. Var mı bir planınız thy ciler ve tavcılar???????????????
  • Acaba bu kadar trafikte ne kadar kaliteli hizmet verildi bunu düşünen var mı merak ediyorum
  • birakin bu rekor haberlerini de hizmet kalitesini haber yapin ! hersey rezalet, herkes balik istif, kuyruklar sinir bozucu, ortalikta yeterli polis yok, hersey cok pahali say say bitmez ! once bu sorunlari cozsunler sonra hep beraber sevinelim rekor kirdik diye !
  • Günde 5000 uçak olsun!!

İstanbul Atatürk Havalimanı uçak ve yolcu trafiği rekoruna doymuyor.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) verilerine göre; Atatürk Havalimanı’nda dün 24 saat içerisinde 1294 uçağa ve 142 bin yolcuya hizmet verildi. Bu verilere göre Atatürk Havalimanı tüm zamanların en yüksek trafik rakamlarına ulaştı.

Atatürk Havalimanı’nda bir önceki rekor, 9 Haziran 2014 tarihinde kırılmıştı. O tarihte 24 saat içerisinde 1271 uçağa ve 138 bin yolcuya hizmet verilmişti.

Öte yandan dün okulların kapanmasıyla birlikte Türkiye’de resmen başlayan tatil sezonunda Atatürk Havalimanı’nın bu rekoru da geride bırakması bekleniyor.

ATATÜRK HAVALİMANI REKORA DOYMUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

THYcik TAVcık ~ 4 yıl önce
Evet arkadaşlar kontrolörler çalışıyor uçaklar iniyor kalkıyor, gerisi tıs. Herşeyin çaresini hava trafikte arayanlara söylüyorum, nerde diğerleri. DHMİ İşletme, yer hizmet kuruluşları, tav, gümrük, pasaportçular nerdeler. Thy uçacam da uçacam diyor, tav benim terminalim yeter de artar diyor, tek bildikleri kontrolörlere sallamak. Ne oldu bakın herkes sizden şikayetçi. Var mı bir planınız thy ciler ve tavcılar???????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Acaba bu kadar trafikte ne kadar kaliteli hizmet verildi bunu düşünen var mı merak ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 4 yıl önce
birakin bu rekor haberlerini de hizmet kalitesini haber yapin ! hersey rezalet, herkes balik istif, kuyruklar sinir bozucu, ortalikta yeterli polis yok, hersey cok pahali say say bitmez ! once bu sorunlari cozsunler sonra hep beraber sevinelim rekor kirdik diye !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Günde 5000 uçak olsun!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000