18 Mayıs 2009, Pazartesi 15:30:57

ATATÜRK HAVALİMANI PİSTİ KAPATILACAK

Atatürk Havalimanı’nda UEFA kupası finali öncesi hazırlıklar başladı.
  • AHL'de 2 tanesi birbirine paralel olmak üzere toplam 3 adet pist vardır ve paralel pistlerden biri kullanılamamaktadır ayrıca yıllardır kullanılmaması nedeniyle ot kaplı olduğu da doğrudur.
  • ATATÜRK HAVA LİMANINDA ÜÇ (RPT ÜÇ RPT ÜÇ) PİST VAR BİRİ BAKIRKÖY-FLORYA-BAKIRKÖY İSTİKAMETİ DİĞERLERİ İKİ PARALEL PİST HALKALI-FLORYA-HALKALI BİR KULLANILIYOR DİĞERİNİ OT KAPLAMIŞ ONDAN HER HALDE GÖREMİYORLAR BİLMEDEN KONUŞUYORLAR BENİM ÖNERİM HALKALI-FLORYA-HALKALI İSTİKAMETİNDEKİ KULLANILMAYAN PİSTİN PARK ALANINA DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMASININ FİZİBİLETİSİNİN YAPILMASI DÜŞÜNCESİNDEYİM. BEN ÇÖZÜM ARAYANLAR İÇİN FİKİR ÜRETİYORUM BİLİNÇLİYİM BAZI BİLİNÇSİZLER GİBİ ETRAFI ELEŞTİRİP KIRMAK GİBİ DÜŞÜNCEN YOK FİKRİ OLAN YAZSIN İHTİYACI OLAN KULLANSIN SAYGILARIMLA SARHOŞAHTAPOT
  • evet her ıkı pistte kullanılıyor
  • çok merak ediyorum, o 3 km lik paralel pistin ikiside kullanılıyor mu?bilgisizliğimi mazur görün

İstanbul’a gelen taraftar için terminal içersinde ek pasaport kontuarları hazırlanırken, Türkiye’ye gelen yolcu uçakları ve özel uçakların fazla olması durumunda ana pistlerden biri olan sol pist iniş ve kalkışlara kapatılarak park alanı olarak kullanılacak.

Shakhtar Donetsk – Werder Bremen arasında 20 Mayıs Çarşamba akşamı Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak UEFA Kupası finali İçin İstanbul’a gelecek olan yaklaşık 45 bin taraftar için Atatürk Havalimanı’nda son hazırlıklar tamamlandı Yarından itibaren gelmesi beklenen taraftarlar için terminal içersinde ek pasaport kontuarları açılarak uzun kuyrukların oluşması önlenecek. Ayrıca Atatürk Havalimanı apronunda gelen uçakların park sıkıntısı yaşamaması için ana pistlerden biri olan sol pist iniş ve kalkışlara kapatılacak. Yetkililer pistin kapatılıp kapatılmamasına gelen uçakların sayısını göre karar verileceğini belirtti.

UEFA finali için İstanbul Atatürk Havalimanı’na yolcu uçaklarının yanı sıra çok sayıda özel uçağında gelmesi bekleniyor.

DOMUZ GRİBİ TARAMASI YAPILACAK

Öte yandan açılacak ek pasaport kontuarları ile Atatürk Havalimanı’nda Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından kurulan termal kamera arasında 200 metrelik alana bariyer oluşturulacak. Böylece gelen taraftarlar termal kameranın önünden geçerek kendileri için açılana ek pasaport kontuarlarından geçecekler.

ATATÜRK HAVALİMANI PİSTİ KAPATILACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
AHL'de 2 tanesi birbirine paralel olmak üzere toplam 3 adet pist vardır ve paralel pistlerden biri kullanılamamaktadır ayrıca yıllardır kullanılmaması nedeniyle ot kaplı olduğu da doğrudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ATATÜRK HAVA LİMANINDA ÜÇ (RPT ÜÇ RPT ÜÇ) PİST VAR BİRİ BAKIRKÖY-FLORYA-BAKIRKÖY İSTİKAMETİ DİĞERLERİ İKİ PARALEL PİST HALKALI-FLORYA-HALKALI BİR KULLANILIYOR DİĞERİNİ OT KAPLAMIŞ ONDAN HER HALDE GÖREMİYORLAR BİLMEDEN KONUŞUYORLAR BENİM ÖNERİM HALKALI-FLORYA-HALKALI İSTİKAMETİNDEKİ KULLANILMAYAN PİSTİN PARK ALANINA DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMASININ FİZİBİLETİSİNİN YAPILMASI DÜŞÜNCESİNDEYİM. BEN ÇÖZÜM ARAYANLAR İÇİN FİKİR ÜRETİYORUM BİLİNÇLİYİM BAZI BİLİNÇSİZLER GİBİ ETRAFI ELEŞTİRİP KIRMAK GİBİ DÜŞÜNCEN YOK FİKRİ OLAN YAZSIN İHTİYACI OLAN KULLANSIN SAYGILARIMLA SARHOŞAHTAPOT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet her ıkı pistte kullanılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
çok merak ediyorum, o 3 km lik paralel pistin ikiside kullanılıyor mu?bilgisizliğimi mazur görün

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000