08 Ağustos 2016, Pazartesi 13:47:03

Atatürk Havalimanı'nda güvenlik tedibiri sıklaştırıldı.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na terör eylemi ihbarı yapıldığı İstanbul Valiliği tarafından yalanlandı. AHL'deki tedbirler sıkılaştırıldı.
  • Hava Meydanı girişlerinde uygulanan bu emniyet önlemi tam bir komedi ve soytarılık...2 tane tüyü bitmemiş polis üzerilerinde ne çelik yelek var ne tüfek sırıtarak arabaların içine bakıyorlar sadece...bir kısmı ise ellerinde cep telefonu bir el cepte artistik...Bu Uygulamayı yaptıran beyler Saçmalamayı bırakın! Emniyet 3 şeridi 1 şeride düşürerek 2 polisle yüzlerce arabayı bir araya toplamakla olmaz...Bunun ismi tam tersine EMNİYETSİZLİK OLUR..İNTİHARA DAVETİYE!Bir canlı bomba o araba güruhunun tam ortasına gelip pimi çekerse yarısı LPG li olan taksiler başta olmak üzere sizin polisler dahil hava alanının yarısı havaya uçar!ne orada ki polisler kalır ne insanlar ve de arabalar yüzlerce insan havaya uçar.Açın 3 şeridi de araç trafiği aksın 1 araç patlarsa en azında 10 araç hasar alır bunu düşündünüz mü?her şeridin sonuna da eli cebinde sırıtan polisler değil çelik yelekli vurucu timden ciddi polisler ve jandarma koyarsınız giren arabayı şüphelileri durdurup sağ cebe çekip ararlar.o kadar
  • cok iyi
  • Havayolu hızlı ulaşım için tercih edilir, insanlara trafikte zaman kaybettirmenin bahanesi olmaz.
  • lo bu haber sadece burada var ve myalan oldugundan bahsediyorlar sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz...

Atatürk Havalimanı'ndan güvenlik tedibirleri iyice artırıldı. 15 Temmuz'da başlayan sıkı tedbirler daha da etkin hale getirildi.

Özellikle taksilerde arama yapılıyor, şüpheli araçlar ise arama noktalarında didik didik ediliyordu. 

Bugün itibari ile daha da sıklaştırılan aramalarda daha fazla aracın kontrol edilmesi ile devam edecek.

Öte yandan Atatürk Havalimanı'nda giriş çıkışların durdurulduğuna dair yayılan söylenti İstanbul Valiliği tarafından yalanlandı.

Atatürk Havalimanı'nda güvenlik tedibiri sıklaştırıldı.

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

TC Vatandaşı ~ 2 yıl önce
Hava Meydanı girişlerinde uygulanan bu emniyet önlemi tam bir komedi ve soytarılık...2 tane tüyü bitmemiş polis üzerilerinde ne çelik yelek var ne tüfek sırıtarak arabaların içine bakıyorlar sadece...bir kısmı ise ellerinde cep telefonu bir el cepte artistik...Bu Uygulamayı yaptıran beyler Saçmalamayı bırakın! Emniyet 3 şeridi 1 şeride düşürerek 2 polisle yüzlerce arabayı bir araya toplamakla olmaz...Bunun ismi tam tersine EMNİYETSİZLİK OLUR..İNTİHARA DAVETİYE!Bir canlı bomba o araba güruhunun tam ortasına gelip pimi çekerse yarısı LPG li olan taksiler başta olmak üzere sizin polisler dahil hava alanının yarısı havaya uçar!ne orada ki polisler kalır ne insanlar ve de arabalar yüzlerce insan havaya uçar.Açın 3 şeridi de araç trafiği aksın 1 araç patlarsa en azında 10 araç hasar alır bunu düşündünüz mü?her şeridin sonuna da eli cebinde sırıtan polisler değil çelik yelekli vurucu timden ciddi polisler ve jandarma koyarsınız giren arabayı şüphelileri durdurup sağ cebe çekip ararlar.o kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
, ~ 2 yıl önce
cok iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Halk ~ 2 yıl önce
Havayolu hızlı ulaşım için tercih edilir, insanlara trafikte zaman kaybettirmenin bahanesi olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sss ~ 2 yıl önce
lo bu haber sadece burada var ve myalan oldugundan bahsediyorlar sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000