27 Haziran 2014, Cuma 08:45:47

ATATÜRK HAVALİMANI BİR REKOR DAHA KIRDI

Atatürk Havalimanı bir kez daha rekor kırdı, 24 saat içinde iniş-kalkış yapan uçak sayısı 1320'ye ulaştı.
  • Atc le diğer meslekleri nasıl bir tutarsınız. İş iş var. Mevcut koşullarda atclerin çalışma ortamı iyileştirilmelidir...çamur atacağına olabiliyorsanız sende atc ol. olamıyorsanda önce saygı duy, çamur atma. Zaten dunyanın en zor işini yapıyoruz..birde burda hergün para muhabbeti çekiyoruz ayıp yaw.
  • AHL'de rekor deyince hemen ATC ve bazı DHMİ personeli balıklama atlıyor nedense ! TAV, TGS,ÇELEBİ,HAVAŞ,KATTENBACK vs.personeli bu rekora ortak değil ve bu rekorlar sayesinde bitap düşmüyor sanki ! Belki de bu saydığım personel grubunun bu siteden haberi yok .Olsa emin olun yorum bombardımanına tutarlar burayı ..
  • Oturduğun yerden yorum yapmak çok kolay ...Gel bi gör bakalım Atc lerin halini rekormus...Hepimiz ki saatlik board sonunda nefes alıp verdigimiz i ancak hatırlıyoruz. Orhan birdal Atc leri tutsaydi sen o tazminatı hiç alamazdin.
  • Şartları çok zorluyorsunuz, allah korusun.... Sonra vebali çok büyük olur.

Atatürk Havalimanı bir kez daha rekor kırdı, 24 saat içinde iniş-kalkış yapan uçak sayısı 1320'ye ulaştı.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte yolcu sayısı ve uçak iniş-kalkış sayısında arka arkaya rekorlar kıran Atatürk Havalimanı, bir kez daha rekora uyandı. 

Önceki gün 1305 uçakla rekor kıran Atatürk Havalimanı, bir gün sonra bu rekoru 1320'ye çıkararak ulaşılması zor bir rakama çıktı. Rekoru Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal Twitter hesabından duyurdu.

Orhan Birdal; 'Atatürk Havalimanı hergün yeni bir rekora uyanıyor.Dün 1320 uçak iniş-kalkış yaptı.Bu tarihi rekora imza atan DHMİ ve AHL ekibine tebrikler' ifadelerini kullandı.

ATATÜRK HAVALİMANI BİR REKOR DAHA KIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Atc ~ 4 yıl önce
Atc le diğer meslekleri nasıl bir tutarsınız. İş iş var. Mevcut koşullarda atclerin çalışma ortamı iyileştirilmelidir...çamur atacağına olabiliyorsanız sende atc ol. olamıyorsanda önce saygı duy, çamur atma. Zaten dunyanın en zor işini yapıyoruz..birde burda hergün para muhabbeti çekiyoruz ayıp yaw.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekor mu o da ne? ~ 4 yıl önce
AHL'de rekor deyince hemen ATC ve bazı DHMİ personeli balıklama atlıyor nedense ! TAV, TGS,ÇELEBİ,HAVAŞ,KATTENBACK vs.personeli bu rekora ortak değil ve bu rekorlar sayesinde bitap düşmüyor sanki ! Belki de bu saydığım personel grubunun bu siteden haberi yok .Olsa emin olun yorum bombardımanına tutarlar burayı ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adalet e ~ 4 yıl önce
Oturduğun yerden yorum yapmak çok kolay ...Gel bi gör bakalım Atc lerin halini rekormus...Hepimiz ki saatlik board sonunda nefes alıp verdigimiz i ancak hatırlıyoruz. Orhan birdal Atc leri tutsaydi sen o tazminatı hiç alamazdin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şartları çok zorluyorsunuz, allah korusun.... Sonra vebali çok büyük olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000