28 Ekim 2017, Cumartesi 13:50:00

Atatürk Havalimanı bayraklarla donatıldı

Cumhuriyet'in ilanının 94'üncü yılının kutlanacağı 29 Ekim öncesinde Atatürk Havalimanı kontuarları bayraklarla donatıldı.
  • THY nihayet utanmış Ya da baktı ki Atatürkün yolundan başka doğru yol yok. Öğrendi nihayet. Aferin
  • Ülkenin milli hava yolu ve dünyada bilmem kaçıncı olmakla övünen THY bankolarında neden ATATÜRK resmi yok acaba? Bütün diğer hava yollarının gösterdiği duyarlılığı THY'deki bademler neden gösteremediler? Yoksa THY koltuklarından kimin sayesinde oturduklarını unutacak kadar korktukları birileri mi var?
  • Senede bir gün, oda reklam amacli
  • Helal olsun Cumhuriyet Bayramimizi icten ve coskulu sekilde hersene oldugu gibi yine Atlas Global daha özenli çalışan havacılığı yükselen yıldızı

Cumhuriyet'in ilanının 94'üncü yılının kutlanacağı 29 Ekim öncesinde Atatürk Havalimanı kontuarları bayraklarla donatıldı.

Yarın kutlanacak Cumhuriyet Bayramı'ndan bir gün önce Atatürk Havalimanı'ndaki Türk Hava Yolları, Onur Air ve Atlasglobal kontuarları Türk Bayrakları ve Atatürk resimleriyle donatıldı.

Şirketlerin bu hassasiyeti yolculardan tam not aldı.Atatürk Havalimanı bayraklarla donatıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

THY ~ 8 ay önce
THY nihayet utanmış Ya da baktı ki Atatürkün yolundan başka doğru yol yok. Öğrendi nihayet. Aferin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-52 ~ 8 ay önce
Ülkenin milli hava yolu ve dünyada bilmem kaçıncı olmakla övünen THY bankolarında neden ATATÜRK resmi yok acaba? Bütün diğer hava yollarının gösterdiği duyarlılığı THY'deki bademler neden gösteremediler? Yoksa THY koltuklarından kimin sayesinde oturduklarını unutacak kadar korktukları birileri mi var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 8 ay önce
ATATÜRK TÜRK MİLLETİ’ni ve TÜRKİYE’yi temsil ediyor da ondan yönetim araplara hayran
Kpt ~ 8 ay önce
Atlas her bayram ayarı veriyor, ama TK bu kadar anlayabildi. Çocuklarım benim okuduğum kadar bile tarih okumuyorlar. Ata'dan dedemden aldığım terbiye ile, her milli bayramı coşkuyla kutlayarak, çocuklarıma tarihimizi unutturmayacağım.
*_* ~ 8 ay önce
Senede bir gün, oda reklam amacli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
En iyisi Atlas Global ~ 8 ay önce
Helal olsun Cumhuriyet Bayramimizi icten ve coskulu sekilde hersene oldugu gibi yine Atlas Global daha özenli çalışan havacılığı yükselen yıldızı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000