13 Eylül 2017, Çarşamba 18:06:10

Atatürk Havalimanı Avrupa ikincisi oldu

Atatürk Havalimanı, Temmuz ayında yakaladığı yüzde 17,6’lık yolcu artış oranıyla Avrupa’da en yüksek orana ulaşan ikinci havalimanı oldu.
  • yorumlara bakıyorumda uçuşların sayısı arttıkça içimizdeki batılıların da sinirleri kabarıyor. sakin olun elemanlar. bu ülkenin her alandaki yükselişi artık dur-ma-ya-cak! ne isteseniz ve yapsanız boş. TÜRKİYE uçağı çoktan take off yaptı :)
  • Trafiği kendi elinle düşür sonra normal seviyesine dönünce çok iyi arttırdık diye sat. Müthiş kafalar ya!
  • ACABA KAÇ YOLCU MUTLU UÇTU KAÇ YOLCUNUN BAGAJI KENDİSİYLE BİRLİKTE UÇTU SAATTE 1000'LERCE KALIYOR , UÇAKLAR GEC YANIŞIYOR KALKIYOR OFFF OFFF 3. HAVALİMANI BİRAN ÖNCE AÇILSIN ARTIK
  • Hayran olmamak elde mi? Adam cep telefonu yapmis, 1000 dolardan satiyor. Satisa ciktigi 2006 beri, 10 senede bir milyar iphone satmis adam. Nasil hayran olmayayim.

Atatürk Havalimanı, Temmuz ayında yakaladığı yüzde 17,6’lık yolcu artış oranıyla Avrupa’da en yüksek orana ulaşan ikinci havalimanı oldu.

Avrupa’nın en yoğun havalimanları arasında yer alan Atatürk Havalimanı’nın 2017 yılı Temmuz ayı rakamları yüzleri güldürdü. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, resmi sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı duyuruda Atatürk Havalimanı’nın Temmuz ayında Avrupa havalimanları arasında yolcu artış oranının Moskova Havalimanı’nın ardından en yüksek ikinci havalimanı olduğunu açıkladı.

Airport Council International (ACI) - Uluslararası Havaalanları Konseyi’nin Avrupa verilerine göre, Temmuz ayında Atatürk Havalimanı yüzde 17,6’lık yolcu artışı ile Avrupa’nın ilk üç havalimanı içine girdi. Sevindirici gelişmeyi, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sosyal medyadan paylaştı.

Ayrnı listede İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ise yüzde 12.7 artışla Atatürk Havalimanı'nın ardından üçüncü oldu.

Atatürk Havalimanı Avrupa ikincisi oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Türkiyem 1453 ~ 10 ay önce
yorumlara bakıyorumda uçuşların sayısı arttıkça içimizdeki batılıların da sinirleri kabarıyor. sakin olun elemanlar. bu ülkenin her alandaki yükselişi artık dur-ma-ya-cak! ne isteseniz ve yapsanız boş. TÜRKİYE uçağı çoktan take off yaptı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir vatandaş ~ 10 ay önce
Trafiği kendi elinle düşür sonra normal seviyesine dönünce çok iyi arttırdık diye sat. Müthiş kafalar ya!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHH AHH ~ 10 ay önce
ACABA KAÇ YOLCU MUTLU UÇTU KAÇ YOLCUNUN BAGAJI KENDİSİYLE BİRLİKTE UÇTU SAATTE 1000'LERCE KALIYOR , UÇAKLAR GEC YANIŞIYOR KALKIYOR OFFF OFFF 3. HAVALİMANI BİRAN ÖNCE AÇILSIN ARTIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabanci hayraniyim ~ 10 ay önce
Hayran olmamak elde mi? Adam cep telefonu yapmis, 1000 dolardan satiyor. Satisa ciktigi 2006 beri, 10 senede bir milyar iphone satmis adam. Nasil hayran olmayayim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cem ~ 10 ay önce
adını ne zaman değişiyorsun? fikir önerilerim: george,tomas,karl,daniel.seç birini :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000