17 Şubat 2011, Perşembe 12:35:15

ATATÜRK HAVALİMANI APRONUNU KARIŞTIRDI

Atatürk Havalimanı apronuna tellerden kaçak olarak giriş yapan 18 yaşındaki Aziz Arga, ortalığın bir anda hareketlenmesine neden oldu.
  • TGS saw da gayet iyidir ama AHL de resmen kamikaze gibi gezmeye devam ediyorlar. Birileri bunları görmeli. Desenize görecek göz var mı ?
  • TGS şirketi kadar hızlı ve başarılı olan bir firmanın olduğunu limanda hiçbir çalışan görmedi diğerlerinden daha atik ve düzenli hareket ediyor emeklemeyi hızlı geçerek mükemmeliyeti sağlayacak şekilde ilerliyor tehlike ile ilgili versiyonu bulunanlarrr..araç kullanmada olsun operasyonda olsun kısa sürede çoğunu geçiyor usta sözde kuruluş personellerine istinadaen kurallara uyuyorlar... .milli hava yolu şirketimiz çok şanslı..
  • Bırakın uçsun..4 uçak pass önemlimi.kaç can var var o uçakta idrakindemi sözde yetkililer..girene kadar görevli ne yapıyor..? girsin yakalarız..olduu..Yaa dolu gelseydi..Yaa akıllı olsaydı..Biraz daha dikkat olmazmıı..çok mu zorr.Fabrikayamı sızıyor..Hep bunlarlamı karşılaşacağız..Türkiyenin gözbebeği Uluslararası Limanda..
  • Bu çocuga gelene kadar TGS apronda daha tehlikeli değil mi ?
AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Atatürk Havalimanı apronuna kaçak olarak giren ve piste koşan 1993 doğumlu Aziz Arga ortalığı ayaklandırdı.

Yeşilköy'de bulunan Hava Harp Okulu'nun kavşak düzenleme yapılan bölgesindeki tellerden aprona sızan Arga, piste koştuğu sırada askerler tarafından farkedilerek yakalandı.

Kaçak olarak aprona dalan akli dengesi bozuk şahıs yüzünden , Türk Hava Yolları'nın TK2631, TK2317, TK1830 ve TK2247 sefer sayılı uçakları pisti pas geçmek zorunda kaldı. Şahıs ilk olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı askeriyede yapılan sorgusunun ardından Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğüne getirildi.

Arga, Şube Müdürlüğü önünde "Ben Azrail'im. Uçmaya geldim" diye bağrırken, yapılacak sorgunun ardından şahsın Savcılığa sevk edileceği belirtildi.

©Murat Can Güllü / AirportHaber.comATATÜRK HAVALİMANI APRONUNU KARIŞTIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
TGS saw da gayet iyidir ama AHL de resmen kamikaze gibi gezmeye devam ediyorlar. Birileri bunları görmeli. Desenize görecek göz var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TGS şirketi kadar hızlı ve başarılı olan bir firmanın olduğunu limanda hiçbir çalışan görmedi diğerlerinden daha atik ve düzenli hareket ediyor emeklemeyi hızlı geçerek mükemmeliyeti sağlayacak şekilde ilerliyor tehlike ile ilgili versiyonu bulunanlarrr..araç kullanmada olsun operasyonda olsun kısa sürede çoğunu geçiyor usta sözde kuruluş personellerine istinadaen kurallara uyuyorlar... .milli hava yolu şirketimiz çok şanslı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bırakın uçsun..4 uçak pass önemlimi.kaç can var var o uçakta idrakindemi sözde yetkililer..girene kadar görevli ne yapıyor..? girsin yakalarız..olduu..Yaa dolu gelseydi..Yaa akıllı olsaydı..Biraz daha dikkat olmazmıı..çok mu zorr.Fabrikayamı sızıyor..Hep bunlarlamı karşılaşacağız..Türkiyenin gözbebeği Uluslararası Limanda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu çocuga gelene kadar TGS apronda daha tehlikeli değil mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000