03 Nisan 2015, Cuma 16:00:45

ASKERİ UÇAĞIN ZOR ANLARI

Almanya’dan İstanbul’a gelen askeri uçağın iniş takımları açılmadı, acil iniş deklare eden uçak bir süre tur attıktan sonra inişini gerçekleştirdi.
  • Gumruk bi kere itiraz edemiyor,diplomatik ve nato semsiyesi altinda mal getirip goturuyorlar.bizim c 130 amerikaya inse washington daki turk buyukelciligine mal goturse ve getirse ve xray dahi sokulmadan cekilse...statu ayni...dokunulmazlik var.karsiliklilik ilkesidir...bilmeden atip tutmayin.ne ajani..gelenler kargo,aynen bizimde hakkimiz var ordaki misyonlarimiza gonderdigimiz mallarda ayni yolla gider
  • Ah bu askerler
  • 1970'li yıllarda okullarda amerikan yardımı ayran dağıtılırdı. Tozdan yapılma kimyasal bir şey. O zaman şüphelenen birileri analiz ettirmiş ve içinde gelişime olumsuz etki eden maddeler bulunmuş ve dağıtımı durdurulmuştu. Bu yabanılarla ilişkilerde dikkatli olmak gerektiği defalarca ispatlanmış gerçeklerdir. Hayrına birşey yapmazlar bunlar. İlişkileri kesmek olmaz ama tekrar dikkat, tekrar dikkat, tekrar dikkat.
  • memleket yolgeçen hanı olabilir evet doğrudur belki ama manevi askerlerde var.amerika unutma bunu

Almanya’dan İstanbul’a gelen askeri  uçağın iniş takımları açılmadı, acil iniş deklare eden uçak bir süre tur attıktan sonra inişini gerçekleştirdi.

ABD’ye ait askeri uçak dün İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş öncesinde zor anlar yaşadı. İniş takımları açılmayan uçak bir süre havalimanı üzerinde tur attı.

Uçağın pilotu Atatürk Havalimanı hava trafik kontrolörleri ile irtibata geçerek iniş öncesi emergency deklare etti. İniş takımları açılan uçak, normal prosedürler çerçevesinde sorunsuz olarak inişini gerçekleştirdi.

©Airporthaber.com

ASKERİ UÇAĞIN ZOR ANLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Gumruk bi kere itiraz edemiyor,diplomatik ve nato semsiyesi altinda mal getirip goturuyorlar.bizim c 130 amerikaya inse washington daki turk buyukelciligine mal goturse ve getirse ve xray dahi sokulmadan cekilse...statu ayni...dokunulmazlik var.karsiliklilik ilkesidir...bilmeden atip tutmayin.ne ajani..gelenler kargo,aynen bizimde hakkimiz var ordaki misyonlarimiza gonderdigimiz mallarda ayni yolla gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah ~ 3 yıl önce
Ah bu askerler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayran ~ 3 yıl önce
1970'li yıllarda okullarda amerikan yardımı ayran dağıtılırdı. Tozdan yapılma kimyasal bir şey. O zaman şüphelenen birileri analiz ettirmiş ve içinde gelişime olumsuz etki eden maddeler bulunmuş ve dağıtımı durdurulmuştu. Bu yabanılarla ilişkilerde dikkatli olmak gerektiği defalarca ispatlanmış gerçeklerdir. Hayrına birşey yapmazlar bunlar. İlişkileri kesmek olmaz ama tekrar dikkat, tekrar dikkat, tekrar dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
memleket yolgeçen hanı olabilir evet doğrudur belki ama manevi askerlerde var.amerika unutma bunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000