23 Haziran 2008, Pazartesi 09:11:06

Aprondan yükselen KOKU

Atatürk Havalimanı apronunda bulunan foseptik çukuru bu bölgede çalışanları canından bezdirdi. Bazı şirketlerin yemekhane bölgesine de yakın olan foseptik çukuru hastalığa davetiye çıkartıyor.
  • Dünya standartlarında bir limanda böyle bir çukurn 1 dk durmaması lazım bence ilaçlamayla olmaz onarımı neyse hemen yapılmalı bu kadar ihmalcilik olmaz, ayrıca oradan bal gibi de hastalık yayılır, ayrıca daha 2 gün önce çalışanla apron içindeki Atlasjet Teknik binasında birçok keneye rastlamış. Biz millet olarak ne kadar bize bişey olmaz dersek o kadar oluyor ama farkında değiliz bu işi yönetenlerin odası günde 2-3 kere temizleniyordur.
  • kötü koku birde teknik bakım atıklarıda karısınca hidrolik yaglar vs tam bir kimyasal oldu atmosfer soluyunca sigarayı kesin bırakıyorsunuz iyi tarafı keneleri uzak tutuyor sanırım haşerat yok oldu çünki saygılarımla.
  • bir an önce yetkililer bu işin önlemini almalıdır avrupa standartlarında bir havalimanı burası apronda çalışanlar artık çok yakında sarıhumma aşısı vurdurmak zorunda kalacaklar
  • aslına bakarsanız meraklı arkadaşım bazı mikroplar virüs gibi yaylır hatta o mikropların adı vardır şanı vardır öyle bir sıçrarki etraftaki sineklersen sen sadece sineğin logosuna bakmakla yetinirsin bizler herzaman gerek thy olsun gerek başka şirketler onursal gücümüzü herzaman kullanır ve övünürüz sen değilsin thy ve logosunu koruyan tek insan sen sadece meraklısın

Atatürk Havalimanı apronunda bulunan foseptik çukurunun etrafa yaydığı pis koku bu bölgede çalışanların tepkisine neden oluyor. AirportHaber’i arayan çok sayıda apron çalışanı “Evimize hastalık götürme riskini taşıyoruz, pis koku yemekhanemize kadar geliyor. Buraya konan sinekler hastalık saçabilir, lütfen bu pisliğe bir son verilsin” diyorlar.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü ekipleri foseptik çukurundan herhangi bir hastalık yayılmaması için sürekli ilaçlama yapıyor. Buna rağmen ortaya çıkan pis görüntü çalışanlar açısından tehdit oluşturuyor.

Koku

Koku

Koku

Koku

Koku

Koku

©AirportHaber.com

Aprondan yükselen KOKU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

mehmet yılmaz ~ 10 yıl önce
Dünya standartlarında bir limanda böyle bir çukurn 1 dk durmaması lazım bence ilaçlamayla olmaz onarımı neyse hemen yapılmalı bu kadar ihmalcilik olmaz, ayrıca oradan bal gibi de hastalık yayılır, ayrıca daha 2 gün önce çalışanla apron içindeki Atlasjet Teknik binasında birçok keneye rastlamış. Biz millet olarak ne kadar bize bişey olmaz dersek o kadar oluyor ama farkında değiliz bu işi yönetenlerin odası günde 2-3 kere temizleniyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Life is Life ~ 10 yıl önce
kötü koku birde teknik bakım atıklarıda karısınca hidrolik yaglar vs tam bir kimyasal oldu atmosfer soluyunca sigarayı kesin bırakıyorsunuz iyi tarafı keneleri uzak tutuyor sanırım haşerat yok oldu çünki saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airbus310 ~ 10 yıl önce
bir an önce yetkililer bu işin önlemini almalıdır avrupa standartlarında bir havalimanı burası apronda çalışanlar artık çok yakında sarıhumma aşısı vurdurmak zorunda kalacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airbus310 ~ 10 yıl önce
aslına bakarsanız meraklı arkadaşım bazı mikroplar virüs gibi yaylır hatta o mikropların adı vardır şanı vardır öyle bir sıçrarki etraftaki sineklersen sen sadece sineğin logosuna bakmakla yetinirsin bizler herzaman gerek thy olsun gerek başka şirketler onursal gücümüzü herzaman kullanır ve övünürüz sen değilsin thy ve logosunu koruyan tek insan sen sadece meraklısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000