01 Şubat 2012, Çarşamba 17:18:12

APRONDA PARK YERİ KALMADI...AHL TRAFİĞİ KİLİT!

Yoğun kar yağışı sebebiyle yüzlerce uçak seferinin iptal edilmesi üzerine bu kez de Atatürk Havalimanı'nda park sıkıntısı ortaya çıktı.
  • dostum ben ahl yi base yapıp buradan bağlantılar kurarak avrupayı; asya, afrika ve amerika ile birleştiricem hayalini satiyorsan... o ahl nin alt yapısını, kapasitesini, teknik özelliklerini, coğrafi konumu vs.vs. HESAPLAYACAKSIN! sonra ehehe bunu ben inşa etmedim, yok ben bilemedim demiyeceksin. ok?
  • kapalı otopark tek çözüm.
  • THY ölmüş de kaldıranı yok.
  • o cnr fuarı ve etrafındaki gökdelen gibi yapılan konutlar ve sitelere izin verilmeseydi eğer şimdi AHL sürekli geliştirilebilirdi.Hatta bu iş yaz sezonunda biterdi.havalimanının etrafında bu yapıların işi nedir derhal yıkılması lazım sen devletsin yıkacağım dersen yıkarsın olur biter.frankurta bakın biraz adamlar habire ormanın içine doğru giriyorlar hergün genişletiyorlar adamlarda 600 küsür uçak var diğer havayollarını saymıyorum bile...
Yurdun bir çok bölgesinde etkili olan yoğun kar yağışı Atatürk Havalimanı'nda da uçuşları olumsuz etkiliyor. Üç gündür yüzlerce seferin iptal edildiği Atatürk Havalimanı'nda iptal edilen seferin yolcuları uçuşlarını gerçekleştiremezken çok sayıda yolcu da saatler süren rötarların sonunda uçuşlarını yapabiliyor.

Kar yağışının etkili olmaya başladığı ilk günden itibaren  yüzlerce seferini gerçekleştiremeyen Türk Hava Yolları hem kendi yolcularının mağduriyetine sebep olurken hem de diğer şirketlerin dolaylı olarak mağdur olmasına neden oluyor.

THY'nin seferleri iptal etmesi sebebiyle onlarca uçak Atatürk Havalimanı'nda park halinde bekletiliyor, park pozisyonu olmadığı için diğer şirketlerin uçuşlarına izin verilmiyor.

Slot ( iniş-kalkış) izinleri olmasına rağmen çok sayıda havayolu şirketinin Atatürk Havalimanı'na iniş talebi geri çevrilirken havayolu şirketlerine uçuşların yoğun olmadığı gece geç saatler veya sabaha karşı saatler teklif ediliyor.

Yoğun kar yağışının yarın da etkili olması beklenirken havaalanındaki park sıkıntısının artarak devam etmesi halinde işlerin daha da karışabileceği belirtiliyor.

©AirportHaber.com Özel
APRONDA PARK YERİ KALMADI...AHL TRAFİĞİ KİLİT!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
dostum ben ahl yi base yapıp buradan bağlantılar kurarak avrupayı; asya, afrika ve amerika ile birleştiricem hayalini satiyorsan... o ahl nin alt yapısını, kapasitesini, teknik özelliklerini, coğrafi konumu vs.vs. HESAPLAYACAKSIN! sonra ehehe bunu ben inşa etmedim, yok ben bilemedim demiyeceksin. ok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kapalı otopark tek çözüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY ölmüş de kaldıranı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o cnr fuarı ve etrafındaki gökdelen gibi yapılan konutlar ve sitelere izin verilmeseydi eğer şimdi AHL sürekli geliştirilebilirdi.Hatta bu iş yaz sezonunda biterdi.havalimanının etrafında bu yapıların işi nedir derhal yıkılması lazım sen devletsin yıkacağım dersen yıkarsın olur biter.frankurta bakın biraz adamlar habire ormanın içine doğru giriyorlar hergün genişletiyorlar adamlarda 600 küsür uçak var diğer havayollarını saymıyorum bile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000