22 Haziran 2009, Pazartesi 07:50:17

AHL'yi müridler bastı!

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu umreye gidince havalimanında kendisini uğurlamaya gelenler izdihama yol açtı.
  • geçen yıl ahl ye yahudiler seyahat için gelmişti ve en az bu kadar kalabalıklardı haber airporthaber.com da yayınlandı.yahudiler havaalanında ibadet etmişlerdi o zaman bu tür yorumlar yoktu.niçin bu islama karsı olan düşmalık.işte sizin gibi bölücüler yüzünden bu hale geldı bu ulke yazıklar olsun size.bu tur boluculuk hareketlerını bırakın.dını ınanısınız nedır bılmıyorum ama kısılerın özgürliklerine saygı gösterın.
  • Lütfen bu haberi kaldırın. Yobazlara yazı yazma imkanı tanımayın. Bırakın onlar gidip, İran, S. Arabistan gibi ülkelerin (varsa) web sitelerine yazsınlar. TC onlara fazla...
  • B u yobaz faşistleri içeri almayın, develerle gitsinler :)))
  • evet birileri ORTAK birileri de KULLANILIYOR

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun, Atatürk Havalimanı'ndan umreye gideceği söylentisi üzerine kendisini yaklaşık beş bin müridi, dış hatlar gidiş terminalinde uğurlamaya geldi, terminalde izdiham oldu.

Hocayı görmek isteyen müritleri uzun kuyruklar oluştururken Ustaosmanoğlu ve eşi izdiham yaşanmaması için, iç kapılardan geçirilerek müritlerine gösterilmeden uçağın kapısına götürüldü.

Cemaatin lideri Mahmut Hoca ve eşi Müşerref Ustaosmanoğlu, Türk Hava Yolları’nın TK096 sefer sayılı Cidde uçağı ile 23:55’te umreye gitti.

(Vatan)

 

AHL'yi müridler bastı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Misafir ~ 9 yıl önce
geçen yıl ahl ye yahudiler seyahat için gelmişti ve en az bu kadar kalabalıklardı haber airporthaber.com da yayınlandı.yahudiler havaalanında ibadet etmişlerdi o zaman bu tür yorumlar yoktu.niçin bu islama karsı olan düşmalık.işte sizin gibi bölücüler yüzünden bu hale geldı bu ulke yazıklar olsun size.bu tur boluculuk hareketlerını bırakın.dını ınanısınız nedır bılmıyorum ama kısılerın özgürliklerine saygı gösterın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lütfen bu haberi kaldırın. Yobazlara yazı yazma imkanı tanımayın. Bırakın onlar gidip, İran, S. Arabistan gibi ülkelerin (varsa) web sitelerine yazsınlar. TC onlara fazla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
B u yobaz faşistleri içeri almayın, develerle gitsinler :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet birileri ORTAK birileri de KULLANILIYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000