30 Aralık 2011, Cuma 13:22:00

AHL'Yİ BİRBİRİNE KATTI

Bugün öğlen saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Katı’nda Makedonya uyruklu bir yolcu pasaport bölgesini birbirine katarken polislere zor anlar yaşattı.
  • bu havalimanında 3 yıl çalıştım, cok denk geldim bu tip durumlara, ya arkadaş iyi niyetten midir, probleme olan meraktan mıdır nedir, bu tip elemanlar hep bizi buluyor.. Bu tip görüntüleri avrupa'da hic görmezsiniz, hep bizde coşuyorlar:)
  • YOLCU İLK GİRİŞ AŞAMASINDA gözlem altına alınmalıydı.CCTV ne işe yarıyor.ÖNLEME DİYE BİRŞEY VAR. Ta ilk başta engelleyecektiniz.
  • Amerika'nın oyunları bunlar :)
  • Büyük bir ihtimalle özllikle gönderilmiş ajan provakatör olabilir, çok iyi araştırılmasında fayda görürüm, sırp kökenli olma olasılığı fazla, sadece rol yapıyor Türkiye mizi kötülemek için olabilir, ağır para cezası üç ay hapisle ülkesine yollanmalı, kimliği not alınmalı.
Yaşı ve ismi konusunda hiçbir bilgi bulunmayan üzerinden pasaportla giriş yapmasına rağmen pasaport çıkmayan yolcu içeride soyulduğunu söyleyerek uçağa binmek istemediğini ifade etti.

Daha sonra polisler tarafından pasaport kontrol bölgesinde bir süre gözaltına alınan yolcunun “Alzheimer” hastası olduğu öğrenildi.

Polislerin varlığından korktuğunu söyleyen yaşlı yolcu kendini yerden yere atarken, sağlık görevlileri ve gazeteciler tarafından sakinleştirildi.

Makedonyalı yolcu isminin belirlenmesi amacıyla Atatürk Havalimanı polisleri tarafından gözaltına alındı.

©AirportHaber.comAHL'Yİ BİRBİRİNE KATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
bu havalimanında 3 yıl çalıştım, cok denk geldim bu tip durumlara, ya arkadaş iyi niyetten midir, probleme olan meraktan mıdır nedir, bu tip elemanlar hep bizi buluyor.. Bu tip görüntüleri avrupa'da hic görmezsiniz, hep bizde coşuyorlar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
YOLCU İLK GİRİŞ AŞAMASINDA gözlem altına alınmalıydı.CCTV ne işe yarıyor.ÖNLEME DİYE BİRŞEY VAR. Ta ilk başta engelleyecektiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Amerika'nın oyunları bunlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Büyük bir ihtimalle özllikle gönderilmiş ajan provakatör olabilir, çok iyi araştırılmasında fayda görürüm, sırp kökenli olma olasılığı fazla, sadece rol yapıyor Türkiye mizi kötülemek için olabilir, ağır para cezası üç ay hapisle ülkesine yollanmalı, kimliği not alınmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000