08 Nisan 2012, Pazar 16:28:19

AHL'YE İNEN UÇAKLARDA PANİK YAŞANDI

Atatürk Havalimanı Ataköy bölgesinde yangın çıktı. Yolcular paniğe kapıldı.
  • SON DAKİKA VS GİBİ HEYACAN YARATICI HABERLER !!! NEDİR BU SANSAYON MERAKI
  • o yüzdenmi 3 tane itfaiye geldi de 1 saatte söndürüldü haberiniz kesinlikle yanlış
  • haber olsun diye yapılmış bir haber gibi geldi bana da. Ha onun haricinde hakikaten yolcular panik yaptı ise o korkanların her fırsatta türk pilotlarına laf atanlar oldukları muhtemeledir. Yerde emniyettelerken türk pilotlarını yerden yere vururlar, havada alakasız bir yerde duman çıkarkende korkudan 3,5 atarlar. Böyle davranmaya devam edin siz. Korkak vatandaşlar sizi
  • Anız yakmayın diye uzmanlar, özellikle "Netekim Kenan Paşa" çok söylemişti ama; köylüler anlamamıştı, Bakırköylüler hiç anlamamış anlaşılan. Kitaplar şöyle der; "30 saniyeden fazla duman içinde kalan motorlarda; dumanın kesafeti ve oksijen miktarına bağlı olarak motor durması olabilir". Burdaki cengaverler buna göre konuşsun. Ayrıca yaklaşma hattında parlayıcı, yanıcı ve patlayıcı ürünlerin imalatı ve depolanması da bu yüzden yasaktır. Yangını belediyenin çıkardığı ilk ülke de bizizdir herhalde.
Atatürk Havalimanı 05-23 pisti yakınlarında, Ataköy bölgesinde çıkan yangın paniğe neden oldu.

Ataköy’de bulunan ve Bakırköy Belediyesi tarafından kontrollü bir şekilde ateşe verildiği söylenen bahçeden çıkan dumanları uçak içinden gören yolcular paniğe kapıldı.

İnişlerin yapıldığı 05 pisti hizasında meydana gelen yangını, uçaktan gören yolculardan bazılarının panik yaşadığı, kaptan pilotların korkulacak bir durum olmadığı, bu durumun inişi etkileyecek bir durum olmadığı anonsuyla yolcuların derin nefes aldığı öğrenildi.

İşte AirportHaber’e ulaşan o fotoğraflar;
AHL'YE İNEN UÇAKLARDA PANİK YAŞANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
SON DAKİKA VS GİBİ HEYACAN YARATICI HABERLER !!! NEDİR BU SANSAYON MERAKI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o yüzdenmi 3 tane itfaiye geldi de 1 saatte söndürüldü haberiniz kesinlikle yanlış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
haber olsun diye yapılmış bir haber gibi geldi bana da. Ha onun haricinde hakikaten yolcular panik yaptı ise o korkanların her fırsatta türk pilotlarına laf atanlar oldukları muhtemeledir. Yerde emniyettelerken türk pilotlarını yerden yere vururlar, havada alakasız bir yerde duman çıkarkende korkudan 3,5 atarlar. Böyle davranmaya devam edin siz. Korkak vatandaşlar sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Anız yakmayın diye uzmanlar, özellikle "Netekim Kenan Paşa" çok söylemişti ama; köylüler anlamamıştı, Bakırköylüler hiç anlamamış anlaşılan. Kitaplar şöyle der; "30 saniyeden fazla duman içinde kalan motorlarda; dumanın kesafeti ve oksijen miktarına bağlı olarak motor durması olabilir". Burdaki cengaverler buna göre konuşsun. Ayrıca yaklaşma hattında parlayıcı, yanıcı ve patlayıcı ürünlerin imalatı ve depolanması da bu yüzden yasaktır. Yangını belediyenin çıkardığı ilk ülke de bizizdir herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000