29 Ocak 2014, Çarşamba 14:53:51

AHL'DE YOL KENARLARI REKLAM ALANI OLDU!

Atatürk Havalimanı yol kenarları reklam alanı olarak kullanılmaya başlandı.
  • Ağaç dikseler elleri kırılır zaten...
  • Kaldırımlardaki beton ve çirkin babaların yerine uygulanan çok güzel bir fikir bence..Üstelik ışıklı olmaları gece inci gibi bir görüntü oluşturuyor.Ankara ve İzmir'de görmüştüm çok güzeldi. Daha önceki iç karartan karanlıkta görünmeyen ve tehlike oluşturan yollara ve havalimanlarına aydınlık gelmiş...Her yeni ve güzel şeyi kötülemek gibi bir huyumuz var ne yazık ki
  • :)) antalyada yaptılar aynı seyı sonra bı ruzgarda hepsı dagıldı :))) merak etmeyın saglam bı ruzgara bakar...
  • Bana göre hiçbir sorun yok. Atatürk havalimanı gayet güzel bir havalimanı ve bu reklamlar billboardların yaptığı görevi yapıyor. Bunda kızacak bir şey yok. Eleştirecek bir şey de yok.

Atatürk Havalimanı yol kenarları reklam alanı olarak kullanılmaya başlandı.

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Atatürk Havalimanı'nda reklam alanları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Devlet Hava Meydanları İşletmesi kontrolündeki Atatürk Havalimanı'nda en küçük noktalar bile reklam alanı olarak kullanılmaya başlandı.

Havalimanı giriş ve çıkışlarındaki büyük panolardan sonra yol kenarları da reklam yeri oldu. DHMİ Atatürk Havalimanı'ndaki yol kenarlarına açık hava totemleri yerleştirdi.

İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminal binaları ve otopark girişleri arasında bulunan ve yol boyunca devam eden kaldırımlar üzerine yerleştirilen reklam kartonları, araçların yoğun olarak giriş-çıkış yaptığı yol kenarlarında görüntü kirliliği oluşturuyor. 

AHL'DE YOL KENARLARI REKLAM ALANI OLDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

ağaç?? ~ 4 yıl önce
Ağaç dikseler elleri kırılır zaten...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Otocu ~ 4 yıl önce
Kaldırımlardaki beton ve çirkin babaların yerine uygulanan çok güzel bir fikir bence..Üstelik ışıklı olmaları gece inci gibi bir görüntü oluşturuyor.Ankara ve İzmir'de görmüştüm çok güzeldi. Daha önceki iç karartan karanlıkta görünmeyen ve tehlike oluşturan yollara ve havalimanlarına aydınlık gelmiş...Her yeni ve güzel şeyi kötülemek gibi bir huyumuz var ne yazık ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayt ~ 4 yıl önce
:)) antalyada yaptılar aynı seyı sonra bı ruzgarda hepsı dagıldı :))) merak etmeyın saglam bı ruzgara bakar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 4 yıl önce
Bana göre hiçbir sorun yok. Atatürk havalimanı gayet güzel bir havalimanı ve bu reklamlar billboardların yaptığı görevi yapıyor. Bunda kızacak bir şey yok. Eleştirecek bir şey de yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000