31 Temmuz 2010, Cumartesi 15:01:04

AHL'DE ULUTAŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri olarak görev yapan İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş, Ankara Vali Yardımcılığı'na atandı.
  • Evet mütevazi,herkesi dinleyen,fikir alışverişinde destek veren, saygın kiliği ile herkese örnek idi.Hakkettiği gibi yükselmeyi başardı.Hayırlı olsun.
  • Sağlam kişiliği ve mütevaziliği ile birçok kişiye örnek olması gereken bir insan Allah yolunu açık etsin başarıları daim olsun .......
  • Hizmetlerinizi ve mütevazı kişiliğinizi özleyeceğiz.
  • Sn Balcioglu da AYT'den ayriliyor. Antalya Havaciligi icin buyuk bir kayip...

İçişleri Bakanlığı, bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ya da hizmet ve mazeretleri gereğince 419 Mülki İdare Amirinin görev yerlerini değiştirdi.

Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yer değiştirme Yönetmeliği ve diğer mevzuat hükümleri uyarınca İçişleri Bakanlığı tarafından her yıl hazırlanarak çıkartılan rutin atama kararnamesinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylandığı bildirildi.

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri olarak görev yapan Mehmet Ali Ulutaş da bu kapsamda atan isimlerden biri oldu. Ulutaş, bundan böyle Ankara Vali Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

AirportHaber Ailesi olarak Mehmet Ali Ulutaş'a yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
 

AHL'DE ULUTAŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Evet mütevazi,herkesi dinleyen,fikir alışverişinde destek veren, saygın kiliği ile herkese örnek idi.Hakkettiği gibi yükselmeyi başardı.Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sağlam kişiliği ve mütevaziliği ile birçok kişiye örnek olması gereken bir insan Allah yolunu açık etsin başarıları daim olsun .......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hizmetlerinizi ve mütevazı kişiliğinizi özleyeceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sn Balcioglu da AYT'den ayriliyor. Antalya Havaciligi icin buyuk bir kayip...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000