31 Ekim 2010, Pazar 13:25:18

AHL'DE ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ

Atatürk Havalimanı Otoparkı 2. katında bulunan şüpheli paket güvenlik güçlerini alarma geçirdi.
  • kardeşim bomba şüphesi varsa kim alacak o paketi de portatif x ray e koyacak bana söyler misin cahil cahil konuşmayın saçmasapan yazılar yazmayın allah aşkına biraz bazı şeyleri düşünün yaa bombacı polis bile dokunamıyoken portatif xray e kim koyacak yaa????ayrıca var gezici xray aracı var onu da söyliim yani...
  • AHL otoritesi acaba Portatif X-ray Cihazı diye bir cihaz olduğundan haberleri varmı? acaba diye merak ediyorum. Özellikle Havalimanlarına bir adet portatif X-ray neden konuşlandırılmaz. Saygılarımla duyurulur.
Bugün Taksim'de yaşanan bombalı eylemin ardından kritik bir çok yerde hareketlilik yaşanıyor.
 
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Katı Otoparkında (Mavi Otopark) bavul taşıma aracı üstünde bulunan sahipsiz bir paket, güvenlik görevlilerini alarma geçirdi.

Şüpheli paket nedeniyle güvenlik görevlileri, bomba imha ekiplerini çağırdıktan sonra çevrede bulunan kişileri otopark çevresinden uzaklaştırıldı.

Ekiplerin yaptığı incelemenin ardından paketten LCD TV çıktığı belirtilirken, olabilecek diğer tehlikelere karşı polisin kırmızı alarma geçtiği belirtildi.
AHL'DE ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
kardeşim bomba şüphesi varsa kim alacak o paketi de portatif x ray e koyacak bana söyler misin cahil cahil konuşmayın saçmasapan yazılar yazmayın allah aşkına biraz bazı şeyleri düşünün yaa bombacı polis bile dokunamıyoken portatif xray e kim koyacak yaa????ayrıca var gezici xray aracı var onu da söyliim yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
AHL otoritesi acaba Portatif X-ray Cihazı diye bir cihaz olduğundan haberleri varmı? acaba diye merak ediyorum. Özellikle Havalimanlarına bir adet portatif X-ray neden konuşlandırılmaz. Saygılarımla duyurulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000