06 Aralık 2017, Çarşamba 17:37:29

AHL'de sıcak dakikalar; Şüpheli dördüncü kattan atladı

İstanbul Atatürk Havalimanında durumlarından şüphelenilen iki kişi kaçmaya başladı. Bir şüpheli dördüncü kattan aşağıya atlayarak yaralanırken, diğer şüpheli de polis tarafından yakalandı.
  • Kafasindaki ney
  • Şimdi de bu İranlılar çıktı piyasaya. Uçak uçak taşıyın ülkemize. Turist diye gelen adamlar bunlar işte
  • Bu adam ülkesi için çalışan bir istihbaratçı ise önünde saygıyla eğilirim. Bizde ülkesi için 4. kattan atlamayı bırak 4 kat merdiven çıkacak insan bulmak çok zor.
  • Kaçanların yakalanmasında büyük emek veren polislerimizin ve tabi ki harekat memurlarımızın ellerine sağlık

Atatürk Havalimanı'nda polisin takip ettiği İranlı şahıs, dur ihtarına uymayarak kaçtı. Hareketli dakikaların yaşandığı havalimanında polisin kovaladığı şahıs 4’üncü kattan aşağı atladı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşandı. Atatürk Havalimanı’nda gezici olarak kontrol görevini yerine getiren polis ekiplerin dikkati sonucu 2 şüpheli kaçarken yakalandı. Polisin bir süre takip ettiği 2 şüpheliyi durdurarak kimlik ve pasaport kontrolü yapmak istedi. Polis ekiplerinin uyarısına kulak asmayan 2 yabancı koşarak farklı yönlere kaçmaya başladı. Bu arada Dış hatlar gidiş katı otoparklar bölgesine otoparkın en üst katında polis tarafından köşeye sıkıştırılan şahıs yakalanacağını anlayınca 4’üncü kattan kendini aşağı bıraktı. Diğer yöne kaçan şahıs da polisin kıskıvrak müdahalesiyle yakalandı.

Aşağı düştükten sonra yaralı olarak arabaların arasına saklanan şahsı polisler yakaladı. Daha sonra kendisine ilk yardım müdahalesi yapılan şüpheli şahıs daha sonra hastaneye kaldırıldı. Yakalanan şahıs Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğünde sorguya alınırken olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.İstanbul Atatürk Havalimanında durumlarından şüphelenilen iki kişi kaçmaya başladı. Bir şüpheli dördüncü kattan aşağıya atlayarak yaralanırken, diğer şüpheli de polis tarafından yakalandı.

AHL'de sıcak dakikalar; Şüpheli dördüncü kattan atladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Ucan akrep ali ~ 8 ay önce
Kafasindaki ney

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reziller ~ 8 ay önce
Şimdi de bu İranlılar çıktı piyasaya. Uçak uçak taşıyın ülkemize. Turist diye gelen adamlar bunlar işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bhan ~ 8 ay önce
Bu adam ülkesi için çalışan bir istihbaratçı ise önünde saygıyla eğilirim. Bizde ülkesi için 4. kattan atlamayı bırak 4 kat merdiven çıkacak insan bulmak çok zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogru ~ 8 ay önce
Bizde 4. Kattan atlanmaz 4 kati baslarina geciririz. Biz TÜRKÜZ. CINLININ SET ORDUGU AVRUPALININ BIR EMIRLE SUS PUS OLDUGU TURK OGLU TURKUZ SEN DUMUR ERMENI DÔLÜ
Amatör ~ 8 ay önce
Kaçanların yakalanmasında büyük emek veren polislerimizin ve tabi ki harekat memurlarımızın ellerine sağlık

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000