12 Eylül 2008, Cuma 16:15:19

AHL'de mısırcılığı çok sevdiler

Bu yılın başında Atatürk Havalimanı İç Hatlar Termineli Yolcu Gidiş Katı’nda stand açan DailyFresh, Dış Hatlar Terminali’nde de yeni bir stand açtı...
  • kardesım ne ogullar var ya bızden cacık olmaz cacık
  • YAA RECEP'İN TAVUĞU DİYO Kİ MISIR İSTERİM MISIIIIIIIIRRRR!ANLAYANA DAVUL ZURNA,ANLAMAYANA GEMİCİKKKKKKK!:))))))

Malezya merkezli DailyFresh firmasından Nisan 2006'da Nuri Cem Tokgöz ile ortak 5 bin YTL sermaye ile "Öztok Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret" adlı bir şirket kurarak 30 Bin YTL karşılığında 5 yıllık bayilik hakkı alan Bayındırlık Bakanı Faruk Özak’ın oğlu Mehmet Akif Özak,  Atatürk Havalimanı’nda bardakta mısır satışlarına geçtiğimiz Ocak ayında başlamıştı. İç hatlardaki satışlardan memnun kalan oğul Özak, dış hatlar terminalinde de bardakta mısır ve kestane satışı yapmak üzere bir stand açtı.

Daha önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün oğlu Mehmet Emre Gül de bardakta mısır üreten Daily Fresh’ten bayilik alarak mısır işine girmişti. Ancak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın oğulları “Marina Gold” firmasından Türkiye haklarını satın alarak bardakta  daha iddialı bir giriş yapmıştı.

Mısır sektörünün en büyük yatırımcısı ise Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın oğlu Abdullah Unakıtan oldu. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, oğlunun bardak mısır satışlarıyla alakası olmadığını belirterek, "Kendi tavuklarını beslemek için ithal ediyor" şeklinde konuşmuştu.

Daily Fresh

AHL'de mısırcılığı çok sevdiler

Facebook Yorum

Yorumlar

ogul ~ 10 yıl önce
kardesım ne ogullar var ya bızden cacık olmaz cacık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BEBİŞ ~ 10 yıl önce
YAA RECEP'İN TAVUĞU DİYO Kİ MISIR İSTERİM MISIIIIIIIIRRRR!ANLAYANA DAVUL ZURNA,ANLAMAYANA GEMİCİKKKKKKK!:))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000