30 Mart 2012, Cuma 10:26:30

AHL'DE LODOS KABUSU SÜRÜYOR

Atatürk Havalimanı'nda iki gündür etkili olan lodos bugün de hava trafiğini aksatıyor.
  • kuledeki görevlilerin bu isi yapamadiklarini düsünüyorum.su alman lotselerden biraz egitim alsalar.
  • Bu kadar acizlik olmaz.. Dünya'nın en büyük havayollarına onay verip paralarını alıyorsun. Bu sayede ülkeye yüzbinlerce turist getirip para kazanıyor ve kazandırıyorsun. Bunun üzerine , Aldığın siparişi yapacak malzemesi olmayan bir işletmesin ne yazıkki..Bahaneler hep olur. Bahane üretmeden çözüm üretin artık.AHL hiçbirzaman bir HUB olamaz bu gidişle. Uçaklara ve yolculara KISA ''Groundtime'' sunamadan hiçbir şey olmayacaktır.Geç gelen uçağımızı, yolcular bağlantılarını kaçırmasın diye 35-45 dakikada çevirelim.Tüm birimler ordan oraya kan-ter içinde koşsun Fakat sonra uçak 1 saat 10 dakika taxi yapsın. Ne kadar adil bir düzen değil mi? .Biz yolcu için koşuyoruz sayın yetkililer.Sizde yolcu için çalışın artık.
  • Alay mı ediyorsunuz? Bu rüzgarla rötar mı olur? Bu kadar rüzgar var diye dua ederdiniz birazcık "havacı" olsaydınız.
  • Bu meydan yetmiyooooorrrr ...görün artık.Havadakine,kalkıştakine yolcuya ,kaptana ,hostese,occ ye daha aklıma gelmeyen etkilenenlere çile....
Atatürk Havalimanı'nda güneyden esen lodos bugün de hava trafiğini olumsuz etkilemeye devam ediyor. Bu sabah saatlerinden itibaren etkili olan lodos sebebiyle çok sayıda uçak kalkış için sıraya girdi. 20'nin üzerinde uçağın şu dakikalarda kalkış için sırada olduğu belirtildi.

Kalkış için sıra bekleyen uçaklardaki yolcular rötara tepki gösterirken, bazı uçakların henüz kalkmadan yeniden yakıt aldıkları kaydedildi.

Atatürk Havalimanı'na iniş için bekleyen uçakların da yakıt kritiğine girdiği ve bu durumdaki uçakların öncelik alarak inişlerini gerçekleştirdikleri bildirildi.

İlerleyen saatlerde lodosun etkisini arttıracağı belirtilirken, uçak kuyruklarının uzayabileceği ifade edildi.

Airporthaber.com

AHL'DE LODOS KABUSU SÜRÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
kuledeki görevlilerin bu isi yapamadiklarini düsünüyorum.su alman lotselerden biraz egitim alsalar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu kadar acizlik olmaz.. Dünya'nın en büyük havayollarına onay verip paralarını alıyorsun. Bu sayede ülkeye yüzbinlerce turist getirip para kazanıyor ve kazandırıyorsun. Bunun üzerine , Aldığın siparişi yapacak malzemesi olmayan bir işletmesin ne yazıkki..Bahaneler hep olur. Bahane üretmeden çözüm üretin artık.AHL hiçbirzaman bir HUB olamaz bu gidişle. Uçaklara ve yolculara KISA ''Groundtime'' sunamadan hiçbir şey olmayacaktır.Geç gelen uçağımızı, yolcular bağlantılarını kaçırmasın diye 35-45 dakikada çevirelim.Tüm birimler ordan oraya kan-ter içinde koşsun Fakat sonra uçak 1 saat 10 dakika taxi yapsın. Ne kadar adil bir düzen değil mi? .Biz yolcu için koşuyoruz sayın yetkililer.Sizde yolcu için çalışın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Alay mı ediyorsunuz? Bu rüzgarla rötar mı olur? Bu kadar rüzgar var diye dua ederdiniz birazcık "havacı" olsaydınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu meydan yetmiyooooorrrr ...görün artık.Havadakine,kalkıştakine yolcuya ,kaptana ,hostese,occ ye daha aklıma gelmeyen etkilenenlere çile....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000