07 Aralık 2008, Pazar 15:51:52

AHL'DE KALP KRİZİ!

Atatürk Havalimanı'nda kurban bayramı için Türkiye’ye gelen gurbetçi vatandaş kalp krizi geçirdi. Kalp krizi geçirdiği sırada yere düşerek kafasını çarpması sonucu aşırı kan kaybeden gurbetçi vatandaş hastaneye kaldırıldı.
  • Hüseyin Deveciye allahtan rahmet ve ailesine bassagligi ve sabirlar dileriz. Nihal-Cetin Dogan
  • Hüseyin Deveciye ßas saqlıqı dileriz mekanı cennet olsun geride kaLAnlara ALLAH sabır versin cok kadim bir dostumuzdu aynı zamanda iş arkadasım ve hemserimizdi cok üzüldük.
  • Tüm deveci ailesinin başısağolsın,Cenab-ı mevlam makamını cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin,hepimize sonsuz sabırlar diliyorum...
  • rahmetlinin mekanı cennet olsun... tüm deveci ailesinin bası sağolsun... allah hepinize sabırlar versin...

Kurban Bayramı'nı İstanbul'da geçirmek için İstanbul'a gelen ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş bölümünden dışarı çıkacağı sırada kalp krizi geçiren Hüseyin Deveci (66) isimli gurbetçi dengesini kaybederek yere yığıldı, kafasını beton zemine çarpan Deveci'ye ilk müdahaleyi havalimanı sağlık görevlileri yaptı.

Lufthansa Havayolları’na ait uçakla Frankfurt'tan İstanbul'a gelen Deveci bavullarıyla havalimanı dış hatlar geliş bölümünden dışarı çıkacağı sırada kalp krizi geçirdi. Dengesini kaybeden ve yere yığılan Deveci bu sırada kafasını beton zemine çarptı. Çarpmanın etkisiyle aşırı kan kaybeden Deveci'yi gören Atatürk Havalimanı güvenlik görevlileri durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

Havalimanı sağlık ekipleri yerde yatan ve aşırı kan kaybeden Deveci'ye kalp masajı yaptıktan sonra ambulansla Yeşilköy'de bulunan International Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Deveci'nin durumu ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kalp Krizi

Kalp Krizi

©AirportHaber

AHL'DE KALP KRİZİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Cetin Dogan ~ 9 yıl önce
Hüseyin Deveciye allahtan rahmet ve ailesine bassagligi ve sabirlar dileriz. Nihal-Cetin Dogan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Feridun AtLan ~ 9 yıl önce
Hüseyin Deveciye ßas saqlıqı dileriz mekanı cennet olsun geride kaLAnlara ALLAH sabır versin cok kadim bir dostumuzdu aynı zamanda iş arkadasım ve hemserimizdi cok üzüldük.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERDAL DEVECİ ~ 9 yıl önce
Tüm deveci ailesinin başısağolsın,Cenab-ı mevlam makamını cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin,hepimize sonsuz sabırlar diliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mermer ailesi ~ 9 yıl önce
rahmetlinin mekanı cennet olsun... tüm deveci ailesinin bası sağolsun... allah hepinize sabırlar versin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000