27 Nisan 2016, Çarşamba 14:36:33

AHL'de İngiliz polisler suçluyu kaybetti

İki İngiliz polisin eşliğinde İstanbul üzerinden Hindistan'ın Yeni Delhi kentine götürecekleri Hintli bir suçlu, bu sabaha karşı Atatürk Havalimanı'ndan kaçtı.
  • Ülkeye canlı bomba sokmuşlar
  • O hintli simdi suriyeli multeci ayagina yatar, burya yerlesi. Ya da multeci programi ile kapagi baska bir avrupa ulkesine atar.
  • Haaaaaaaaaaah affeeeeriiim sizeeeeee haaaaaah cokta guzel oldu
  • Ingiliz polisleri eski tgs personelleriymiş mençistırda ki amca oğlu söyledi kesin bilgi yayalım

İki İngiliz polisi beraberlerinde Hindistan'a götürecekleri bir suçlu ile bu gece yarısı Londra'dan İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali transit salonda, kendilerini sabah saatlerinde Yeni Delhi'ye götürecek uçağı beklemeye başladı. Bu arada Hintli şuçlu, kendisini götüren İngiliz polislerinden sigara içmek için izin istedi.Polisler sabaha karşı saat 04.00'te yanlarındaki suçluyu alarak üst katta bulunan ve etrafı tel örgülerle çevrili özel sigara içme bölgesine götürdüler.

YEMEKHANEDEN OTOPARKA ATLADI
İngiliz polisler sigara içmedikleri için özel bölmenin önünde beklerken, sigara içen Hintli bir anda tel örgülere tırmanarak önce yan taraftaki çatıya, daha sonra da TAV'ın yemekhane bölümünün çatısına atladı. Polisin izlediği görüntülere göre, suçlu buradan da gümrüksüz tarafta bulunan açık otoparka atlayarak kayıplara karıştı.

Olay, anında Atatürk Havalimanı polisine bildirildi. Havanın karanlık olması nedeniyle kaçan suçlunun yakalanması için bütün yollar kesildi. Ana yol çıkışındaki bariyer de devreye sokuldu ve tüm araçlar kontrol edildi. Ancak suçlu Otopark tarafından kaçtığı için yakalanamadı ve kaçak olarak İstanbul'a girdi.

İki İngiliz polisinin İstanbul'a giriş yaparak Türk polisinin Yeni Delhi'ye götürecekleri suçluyu yakalayıp kendilerine teslim edilmesini bekledikleri öğrenildi.

AHL'de İngiliz polisler suçluyu kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Oyun bunlar ~ 2 yıl önce
Ülkeye canlı bomba sokmuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hosgeldin. ~ 2 yıl önce
O hintli simdi suriyeli multeci ayagina yatar, burya yerlesi. Ya da multeci programi ile kapagi baska bir avrupa ulkesine atar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bekirov ~ 2 yıl önce
Haaaaaaaaaaah affeeeeriiim sizeeeeee haaaaaah cokta guzel oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memuristan ~ 2 yıl önce
Ingiliz polisleri eski tgs personelleriymiş mençistırda ki amca oğlu söyledi kesin bilgi yayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000