09 Mart 2009, Pazartesi 11:17:29

AHL'DE İNANILMAZ OLAY

Türkiye’ye turistlik gezi için gelen Alman vatandaşı Andre Tagner (38) Atatürk Havalimanı’nda uçağını kaçırdığı için intihar girişiminde bulundu.
  • sizce hangi sağlık ekibi etraftaki insanları hastaya mudahale ettirir o sivil kıyafetli kişilerde sağlık ekibinden olmasa orda ne işleri olur hangi sağlık ekibi buna izin verir(siz merak etmeyin müdahale eden kişiler biliçsiz değil)bilip bilmeden mantıksızca yorum yapmak için yorum yapmayın biraz mantıklı düşünün ANLARSINIZ....
  • herkez türbanlı ablaya sarmış orda yardım eden birde kel abi var onu neden konuşmuyorsunuz onun başı kel mi kikikki :)))
  • Kahvehanelerde çaya zam gelince, ülkemin aydınları buralara kanalize oldu...Ümit.
  • Guzel ulkemiz birak bir arpa boyunu, fersah fersah geriye gidiyor, GERIYE!!!!!! siz hala goremiyorsunuz, belki de isinize geliyor..

Sabah saatlerinde THY’nin tarifeli seferiyle İstanbul’dan Münih’e gitmek için Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminali’ne gelen 38 yaşındaki Alman asıllı Andre Tagner, aldığı aşırı alkolün etkisiyle uçağını kaçırdı.

Bir süre terminal içersinde dolaşan Alman asıllı yolcu uçağını kaçırdığını fark edince dış hatlar terminali gidiş takından botanik bahçe adı verilen bölüme atlayarak intihar etmek istedi.

Yüksekliği 6 metre olan yerden atlayan Tagner’in yere düşmesiyle, olayı gören personel durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalenin ardından Tagner’in ambulansla Dr. Sadi Konut Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Tagner’in düşme sonrasında boyun kısmında ezilmeler meydana geldiğini ve hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Ayrıca uçağını kaçıran Alman yolcunun iki gün öncede yine uçağını kaçırarak Atatürk Havalimanı’nda kaldığı belirtildi.

AHL'DE İNANILMAZ OLAY

AHL'DE İNANILMAZ OLAY

AHL'DE İNANILMAZ OLAY

AHL'DE İNANILMAZ OLAY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
sizce hangi sağlık ekibi etraftaki insanları hastaya mudahale ettirir o sivil kıyafetli kişilerde sağlık ekibinden olmasa orda ne işleri olur hangi sağlık ekibi buna izin verir(siz merak etmeyin müdahale eden kişiler biliçsiz değil)bilip bilmeden mantıksızca yorum yapmak için yorum yapmayın biraz mantıklı düşünün ANLARSINIZ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
herkez türbanlı ablaya sarmış orda yardım eden birde kel abi var onu neden konuşmuyorsunuz onun başı kel mi kikikki :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kahvehanelerde çaya zam gelince, ülkemin aydınları buralara kanalize oldu...Ümit.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Guzel ulkemiz birak bir arpa boyunu, fersah fersah geriye gidiyor, GERIYE!!!!!! siz hala goremiyorsunuz, belki de isinize geliyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000