06 Mart 2015, Cuma 16:42:42

AHL'DE ARFF MEMURLARI GÜNÜ KUTLANDI

5-6 Mart ARFF Memurları Günü, Hava Arama ve Kurtarma Derneği'nin düzenlediği etkinlik ile Atatürk Havalimanı'nda kutlandı.
  • Bu kurumda çalışmaktan gurur duyuyorum ama bu seviyesiz atışmalar yazışmalar kabak tadı vermeye başladı artık. Ya sağır sultanlar bile duydu kimin ne maaş aldığını.Bunu içimizde konuşmanın bir yolu yokmuydu? Dışardan tarafsız gözle bakılınca çok seviyesiz gözüküyor dikkat arkadaşlar...
  • tüm yorumlar lüzumsuz kişiler tarafından yazılmış. ATC personeli ARFF istasyonuna gitmiş mi? veya ARFF personeli board başında çalışan Kontrolörün yanına uğramış mı?
  • KİMKİ ARFF VE İTFAİYENİN CALİSMASİNİ İSTİYORSA VATAN HAİNİDİR.ALLAH SİZE KİRK YİL YATMAYİ DİNLENMEYİ NASİP ETSİN.ALLAH SİZE HİC İS DUSURMESİN.SİZE İS DUSTUMU CAN KAYBİ MAL KAYBİ VAR DEMEKTİR.BU NEDENLE SİZİN CALİSMANİZİ KİM İSTERSE VATAN HAİNİDİR.SEHİR İTFAİYESİNİ ORNEK VERMİSSİNİZ ONLARDADA OMUR BOYU OLAY YASAMAYANLAR VAR ZATEN İNSALLAH TA YASAMAZLAR.
  • Sözüm tüm atclere değil yalnizca ukala olan vatandaşa

Atatatürk Havalimanı ARFF Müdürlüğü'nde düzenlenen etkinliğe, Atatürk Havalimanı Başmüdürü, Başmüdür Yardımcıları, Birim Müdürleri, Dernek, Sendika ve Sivil Toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ARFF Dernek Başkanı Hasip Yücel yaptığı konuşmada canı pahasına bu temel ve özverili görevi yerine getirmeye çalışan ARFF personelinin hak ettiği yere biran evvel gelmesi konusunda dileklerini ifade etti.

Hasip Yücel, bütün dernekler ile birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğinin altını çizdi.

AHL'DE ARFF MEMURLARI GÜNÜ KUTLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

airman ~ 3 yıl önce
Bu kurumda çalışmaktan gurur duyuyorum ama bu seviyesiz atışmalar yazışmalar kabak tadı vermeye başladı artık. Ya sağır sultanlar bile duydu kimin ne maaş aldığını.Bunu içimizde konuşmanın bir yolu yokmuydu? Dışardan tarafsız gözle bakılınca çok seviyesiz gözüküyor dikkat arkadaşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LÜZUMSUZ ~ 3 yıl önce
tüm yorumlar lüzumsuz kişiler tarafından yazılmış. ATC personeli ARFF istasyonuna gitmiş mi? veya ARFF personeli board başında çalışan Kontrolörün yanına uğramış mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEDEN VATAN HAİNİ ~ 3 yıl önce
KİMKİ ARFF VE İTFAİYENİN CALİSMASİNİ İSTİYORSA VATAN HAİNİDİR.ALLAH SİZE KİRK YİL YATMAYİ DİNLENMEYİ NASİP ETSİN.ALLAH SİZE HİC İS DUSURMESİN.SİZE İS DUSTUMU CAN KAYBİ MAL KAYBİ VAR DEMEKTİR.BU NEDENLE SİZİN CALİSMANİZİ KİM İSTERSE VATAN HAİNİDİR.SEHİR İTFAİYESİNİ ORNEK VERMİSSİNİZ ONLARDADA OMUR BOYU OLAY YASAMAYANLAR VAR ZATEN İNSALLAH TA YASAMAZLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DİŞÇİ ~ 3 yıl önce
Sözüm tüm atclere değil yalnizca ukala olan vatandaşa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000