28 Mayıs 2012, Pazartesi 18:40:39

AHL YİNE RÜZGARA TESLİM

Atatürk Havalimanı yine lodosa teslim oldu. Birçok sefer saatler süren rötarlar sonucu yapılırken, planlama sorunu yaşayan havayolu şirketleri uçakları iniş-kalkış yapamadı.
  • YARIN DAHA BETER OLACAK SEN CALISANIN HAKKINI VERMEZSEN SEN CALISANINI DUSMAN GIBI GORURSEN GREV HAKKININI YANDAS MILLETVEKILINE YASAKLATMAK ICIN KANUN TEKLIFI VERDIRIRSEN VE DE KABUL EDILIRSE.HAZIRLI OLUN SALI GUNU ANKARADAN ISTANULA 10 SAATTE GELIRSINIZ.
  • daha kaç kere söyleyeceğiz ahl artık bu yükü kaldırmıyor tam yaz gelmeden esenboğa devreye girmelidir.
  • literatürden akp elinden gelse allahın sopası yokki sözünü çıkarmak ister.ama düşünmezki çalışanların hakkını gasp ederse sopa devreye girer.bu sopa ne yazıkki akp nin topçunu ağlama duvarı olmuş.tıpkı israildeki ağlama duvarı gibi.topçu israile gidip ağlama duvarına gidip yalvarsada çare yok.çünkü hangi dine mensup olursan ol inancın zayıf veya hak yiyorsan sopayı unutmaman lazım sana eski bir tanıdık tavsiyesi.?
  • Sorunun sadece yolcu kabininde seyahat edenlerle bittiğini kimse zannetmesin... bu bu işin alt katında :) seyahat edenleri var. Göndermek bi dert... alması bi dert, hele birde onlarca paketiniz yanlış yerlere gidiyorsa vay halinize. üstüne üstlük, tarifeler allak bullak, iptaller sürprize dönüştü. 2 saat önce gidiyorsunuz, her şey tamam, sabah bir bakıyorsunuz. her şey yerli yerinde bekliyor... ayrıca kimsenin bundan haberi yok. Kan kaybetmek bu olsa gerek. Bakalım kan bulamayınca ne yapacaklar. Ne de olsa özel sektör gelişiyor.

Bugün İstanbul'da etkili olan CB (kümülonimbus olarak da bilinen) bulutları ve lodos nedeniyle Atatürk Havalimanı'na inmesi gereken birçok uçuş havada saatlerce tur attı ve bazı uçaklar Sabiha Gökçen'e divert ettirildi.

Gecikmeler nedeniyle binlerce yolcu Atatürk Havalimanı'nda mağdur olurken, bazı yolcuların şirket yetkilileriyle tartıştıkları görüldü.

Sözkonusu bulutlar ve lodos nedeniyle Atatürk Havalimanı'ndaki uçuş trafiği saatlik 20'ye düşürken, yolculara yemek ikramı yapılmasına rağmen yetkililerin ortada olmaması yolcuları çileden çıkardı.

AHL YİNE RÜZGARA TESLİM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

FSKRM ~ 6 yıl önce
YARIN DAHA BETER OLACAK SEN CALISANIN HAKKINI VERMEZSEN SEN CALISANINI DUSMAN GIBI GORURSEN GREV HAKKININI YANDAS MILLETVEKILINE YASAKLATMAK ICIN KANUN TEKLIFI VERDIRIRSEN VE DE KABUL EDILIRSE.HAZIRLI OLUN SALI GUNU ANKARADAN ISTANULA 10 SAATTE GELIRSINIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankaralı ~ 6 yıl önce
daha kaç kere söyleyeceğiz ahl artık bu yükü kaldırmıyor tam yaz gelmeden esenboğa devreye girmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 6 yıl önce
literatürden akp elinden gelse allahın sopası yokki sözünü çıkarmak ister.ama düşünmezki çalışanların hakkını gasp ederse sopa devreye girer.bu sopa ne yazıkki akp nin topçunu ağlama duvarı olmuş.tıpkı israildeki ağlama duvarı gibi.topçu israile gidip ağlama duvarına gidip yalvarsada çare yok.çünkü hangi dine mensup olursan ol inancın zayıf veya hak yiyorsan sopayı unutmaman lazım sana eski bir tanıdık tavsiyesi.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taşıtan ~ 6 yıl önce
Sorunun sadece yolcu kabininde seyahat edenlerle bittiğini kimse zannetmesin... bu bu işin alt katında :) seyahat edenleri var. Göndermek bi dert... alması bi dert, hele birde onlarca paketiniz yanlış yerlere gidiyorsa vay halinize. üstüne üstlük, tarifeler allak bullak, iptaller sürprize dönüştü. 2 saat önce gidiyorsunuz, her şey tamam, sabah bir bakıyorsunuz. her şey yerli yerinde bekliyor... ayrıca kimsenin bundan haberi yok. Kan kaybetmek bu olsa gerek. Bakalım kan bulamayınca ne yapacaklar. Ne de olsa özel sektör gelişiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000