25 Kasım 2011, Cuma 07:45:25

AHL VE İSG'DE OPERASYON

Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda düzenlenen iki ayrı narkotik operasyonunda 2 kilo 70 gram kokain ile 21 kilo 581 gram esrar maddesi ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen biri yabancı uyruklu 2 şüphelinin tutuklandığı öğrenildi...
  • SABİHA GÖKÇENDE BUTÜR OLAYLAR SIKÇA YAŞANIYOR!! PROFİL TANIMA POLİSLERİNDE GÖREV YAPAN POLİSLERİN ASIL GÖREVLERİNİ YAPTIĞI SIRADA NEOLDUĞU BELİRSİZ DAYI SAHİBİ KİŞİLER YÜZÜNDEN GÖREV YERLERİNİN MÜDÜRLERİ TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİDE YAŞADIK!! ŞUANDA BU İŞLERE YILLARINI VERMİŞ,GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATMIŞ,ELİNİ TAŞIN ALTINA ATMIŞ POLİSLER PASİFİZE EDİLMİŞTİR!!! ŞİMDİKİ SAW EMN.MÜD.E SESLENİYORUM!! ONUN BUNUN TANIDIĞI DİYE SAW DA OLAY YARATAN BİR TIFILIN YÜZÜNDEN SÜRGÜNE YOLLADIĞINIZ MEMURLARINIZI BİR AN EVVEL AYNI YERLERİNE VERMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM!!! AKSİ HALDE BU TÜR DURUMLARDA NE SİZİN NEDE EMN.GNL.MÜD.LÜĞÜNÜNÜN GÜVENİLİRLİĞİ DEVAM EDECEKTİR!!!
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün düzenlendiği ilk operasyon, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında 14 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştirildi. Diyarbakır'dan gelen 1 yolcu, şüpheli davranışları üzerine profil takip uzmanlarınca durduruldu. Şüphelinin üst ve valizinde arama yapılan aramalarda 21 kilo 581 gram esrar maddesi ele geçirildi. Bunun üzerine şüpheli Ş.E. gözaltına alındı. Emniyette ifadesi alınan Ş.E. maddi imkansızlıklar nedeniyle kuryelik yaptığını iddia etti. Polisteki işlemleri tamamlanan Ş.E. sevk edildiği mahkemece tutuklandığı öğrenildi. 
 
Narkotik ekiplerinin düzenlediği ikinci operasyon ise 16 Kasım 2011'de Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirildi. Brezilya'dan gelen Hektor Patrıcıo Sınaluısa C. isimli bir yolcu, şüpheli davranışlar sergilemesi üzerine durduruldu. Şüphelinin valizinde ve üzerinde arama yapan narkotik dedektifleri ilk etapta herhangi bir bulguya rastlamadı. Şüphelinin uyuşturucuyu midesinde taşıma ihtimalini değerlendiren ekipler, Hektor Patrıcıo Sınaluısa C.'yi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Burada yapılan incelemeler sonucunda şüphelinin midesinde uyuşturucu kapsüllerinin bulunduğu tespit edildi. Tıbbi müdahale ile şüphelinin midesinden 58 kapsül halinde 2 Kilo 70 gram kokain maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu kuryesinin uyuşturucuyu prezervatifler içerisine zula ettikten sonra yutma yöntemi ile sevk etmeye çalıştığı dikkat çekti. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ekvatorlu Hektor Patrıcıo Sınaluısa C.'nin tutuklandığı öğrenildi.
AHL VE İSG'DE OPERASYON

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
SABİHA GÖKÇENDE BUTÜR OLAYLAR SIKÇA YAŞANIYOR!! PROFİL TANIMA POLİSLERİNDE GÖREV YAPAN POLİSLERİN ASIL GÖREVLERİNİ YAPTIĞI SIRADA NEOLDUĞU BELİRSİZ DAYI SAHİBİ KİŞİLER YÜZÜNDEN GÖREV YERLERİNİN MÜDÜRLERİ TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİDE YAŞADIK!! ŞUANDA BU İŞLERE YILLARINI VERMİŞ,GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATMIŞ,ELİNİ TAŞIN ALTINA ATMIŞ POLİSLER PASİFİZE EDİLMİŞTİR!!! ŞİMDİKİ SAW EMN.MÜD.E SESLENİYORUM!! ONUN BUNUN TANIDIĞI DİYE SAW DA OLAY YARATAN BİR TIFILIN YÜZÜNDEN SÜRGÜNE YOLLADIĞINIZ MEMURLARINIZI BİR AN EVVEL AYNI YERLERİNE VERMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM!!! AKSİ HALDE BU TÜR DURUMLARDA NE SİZİN NEDE EMN.GNL.MÜD.LÜĞÜNÜNÜN GÜVENİLİRLİĞİ DEVAM EDECEKTİR!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000