03 Aralık 2009, Perşembe 19:45:23

AHL TRAFİĞİ FELÇ OLDU

Atatürk Havalimanı bağlantı yolundaki yol yapım çalışmaları için O-1 ve 0-2 otoyolu yönü trafiğe kapatılınca trafik çilesi yaşandı.
  • Hacılar Sabiha Gökçenden gitsin.
  • Burası dingonun ahırı ya. Kapta yolu. Aç yolu. Değiştir yolu. Millet koyun sanki. DHMI biraz olayların farkında olsa fena olmayacak. Yol kapatılmış haberi yok.
  • hep merak etmişimdir neden bu hacılar istanbulun en yoğun meydanı atatürk havalimanından ve oranın en yoğun saatlerinde gönderilir ve geri getirilir.bu meydanda gece 12 den sabah 6 ya kadar trafik nispeten az bu vatandaşları bu saatte getiseniz veya yollasanız da hem bunlar hemde zorunlu olarak uçması gerekenler bu işkenceye tabi edilmese.bu ülkenin yalaka bürokratları size zahmet bu iş ellerinizden öper bir kerede bu ülkenin sade vatandaşları için bir hayırlı iş yapında bizi mahçup edin.
  • Problem var ve yönetilemiyor. Sorumluları da ; Valilik, Belediye , DHMI ve TAV . Bu inşaatlar tabiki yapılmalı ama , zamanlaması ve koordinasyonu gerekli. Bu işleri yapması gerekenler , iyi planlama ve koordinasyon yapmadıkları gibi sahada olmadıklarından problemleri görmüyorlar . Bu nedenlerle problemlere çözüm konusunda da başarılı değiller.Problemi yaşayanlar ise farklı gün ve zaman dilimlerinde terminal ve uçuş hizmetlerinden yararlanan yolcular. Sabırlı olmak ve problemlerini kendileri çözecek şekilde hareket etmelerini tavsiye ederim.

Atatürk Havalimanı bağlantı yoları ve katlı kavşak çalışmaları sırasında, 0-1 ve 0-2 otoyolu yönü trafiğe kapatılınca trafik çilesi yaşandı. Havaalanına ulaşmak isteyenlerin yanı sıra havaalanından çıkanlar da trafikte dakikalarca saç baş yoldu. Hac dönüşlerinin de yoğun olması nedeniyle trafik çilesi daha da arttı.

 

AHL TRAFİĞİ FELÇ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Hacılar Sabiha Gökçenden gitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Burası dingonun ahırı ya. Kapta yolu. Aç yolu. Değiştir yolu. Millet koyun sanki. DHMI biraz olayların farkında olsa fena olmayacak. Yol kapatılmış haberi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hep merak etmişimdir neden bu hacılar istanbulun en yoğun meydanı atatürk havalimanından ve oranın en yoğun saatlerinde gönderilir ve geri getirilir.bu meydanda gece 12 den sabah 6 ya kadar trafik nispeten az bu vatandaşları bu saatte getiseniz veya yollasanız da hem bunlar hemde zorunlu olarak uçması gerekenler bu işkenceye tabi edilmese.bu ülkenin yalaka bürokratları size zahmet bu iş ellerinizden öper bir kerede bu ülkenin sade vatandaşları için bir hayırlı iş yapında bizi mahçup edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Problem var ve yönetilemiyor. Sorumluları da ; Valilik, Belediye , DHMI ve TAV . Bu inşaatlar tabiki yapılmalı ama , zamanlaması ve koordinasyonu gerekli. Bu işleri yapması gerekenler , iyi planlama ve koordinasyon yapmadıkları gibi sahada olmadıklarından problemleri görmüyorlar . Bu nedenlerle problemlere çözüm konusunda da başarılı değiller.Problemi yaşayanlar ise farklı gün ve zaman dilimlerinde terminal ve uçuş hizmetlerinden yararlanan yolcular. Sabırlı olmak ve problemlerini kendileri çözecek şekilde hareket etmelerini tavsiye ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000