27 Şubat 2012, Pazartesi 08:24:28

AHL TAKSİCİSİ 10 BİN DOLARI TESLİM ETTİ...

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi'nde çalışan taksi şoförü Adnan Durul, Moldovalı bir müşteri tarafından unutulan ve içinde yaklaşık 10 bin dolar bulunan çantayı sahibine teslim etti. Büyük korku ve panik yaşayan çantanın sahibi Marianna Amilpijak, Taksici Durul'a teşekkür etti...
  • Yolcu Sultan Ahmet'ten gelene kadar bir muhabir çağrılmamış ve teslim esnasında bir resim alınmamış..!!!!.enterasan...hadi muhabiri geçtim bir kimse resim dahi çekmemiş..ooof inanmak istiyorum fakat... şeytanlarım bırakmıyo..
  • Moldovalı turist Türkçe de biliyormuymuş :).Haberde öyle anlatılmıs da :).Kolpa haber olduğu her halinden belli.Bunlara günahını ver ona bile yok demezler :)
  • Bu AHL taksicilerini yanlış tanımışım. Özür diliyorum. Bundan sonra hep AHL taksilerine bineceğim. Ataköy'e giderken bile, fazla kazansınlar diye 'Bostancı' diyeceğim. Bu kadar dürüstlüğe ve insanlığa içim parçalandı :) :) :)
  • BİZ BU FİLMİ HER 3 AYDA BİR İZLİYORUZ...AHL TAKSİDE GÖRÜNEN İŞLER ÖYLE DEĞİL .HAVALİMANINDAN AHL TAKSİYE BİNİP ATAKÖY E GİTMEK İSTİYORUZ DİYİN BAKALIM...ONDAN SONRA SİZE NE HAKARETLER EDİYORLAR.TURİST OLARAK DA BİNİP SULTANAHMET DİYİNCE SULTANAHMET E TEM ÜZERİNDEN GÖTÜRÜP 2.KÖPRÜ SON ÇIKIŞTAN DÖNERLER...AHL TAKSİDEN ALLAH MUHAFAZA...İMZA: TÜM AHL ÇALIŞANLARI
 Moldova'dan İstanbul'a arkadaşıyla birlikte gelen 39 yaşındaki Marianna Amilpijak, Laleli'ye gitmek için Atatürk Havalimanı'ndan taksiye bindi. Laleli'ye gelen Mariana ve arkadaşı, araçtan indikten sonra çantasını takside unuttuğunu fark etti.
 
Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatif'ini telefonla arayan Marianna, çantasını takside unuttuğunu yetkililere söyledi. Bunun üzerine Atatürk Havalimanı'ndaki yetkililer, telefonla taksici Durul'u aradıklarında içinde yaklaşık 10 bin dolar bulunan çantanın aracın arka kısmında olduğunu anladılar. Havalimanına çağırılan Amilpijak'a parası taksici Adnan Durul tarafından teslim edildi. (İnternethaber)
AHL TAKSİCİSİ 10 BİN DOLARI TESLİM ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yolcu Sultan Ahmet'ten gelene kadar bir muhabir çağrılmamış ve teslim esnasında bir resim alınmamış..!!!!.enterasan...hadi muhabiri geçtim bir kimse resim dahi çekmemiş..ooof inanmak istiyorum fakat... şeytanlarım bırakmıyo..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Moldovalı turist Türkçe de biliyormuymuş :).Haberde öyle anlatılmıs da :).Kolpa haber olduğu her halinden belli.Bunlara günahını ver ona bile yok demezler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu AHL taksicilerini yanlış tanımışım. Özür diliyorum. Bundan sonra hep AHL taksilerine bineceğim. Ataköy'e giderken bile, fazla kazansınlar diye 'Bostancı' diyeceğim. Bu kadar dürüstlüğe ve insanlığa içim parçalandı :) :) :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BİZ BU FİLMİ HER 3 AYDA BİR İZLİYORUZ...AHL TAKSİDE GÖRÜNEN İŞLER ÖYLE DEĞİL .HAVALİMANINDAN AHL TAKSİYE BİNİP ATAKÖY E GİTMEK İSTİYORUZ DİYİN BAKALIM...ONDAN SONRA SİZE NE HAKARETLER EDİYORLAR.TURİST OLARAK DA BİNİP SULTANAHMET DİYİNCE SULTANAHMET E TEM ÜZERİNDEN GÖTÜRÜP 2.KÖPRÜ SON ÇIKIŞTAN DÖNERLER...AHL TAKSİDEN ALLAH MUHAFAZA...İMZA: TÜM AHL ÇALIŞANLARI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000