11 Ekim 2009, Pazar 07:49:47

AHL taksicileri korsan avında!

Ticari taksi sürücüleri, sayıları her geçen gün hızla artan korsan taksilere dur demek için bugün İstanbul Çağlayan Meydanı’nda biraraya gelecek...
  • Eminim bedeva deseler binmeyecek kişi sayısı daha fazladır.
  • Havalimanı personeliyim sarı taksilere binmem. Bineninde pişman olacağından eminim. Kaba, cahil, kabadayı, yol müşteri beğenmez. Havalimanına yakışmayan manzaralar sergiliyorlar. Havalimanı dışına çıkarılmaları gerekiyor. Bunlara haddini bildiren yönetim 100binlerden destek alır.
  • kosana evet.asıl sarı taksiler gerçek korsandır kazıkçı,kaba,müşteri beğenmez ve daha birçok olumsuzluklar onlarda.korsana evet.
  • hıc bsey demıyorum ,gordukki herkes hem fıkırr,tıcari taksıye hayır mıtıngı yapmalıyızzz

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi önderliğindeki organizasyonda tüm şoför ve taksici odalarının temsil edilmesi bekleniyor.

“Korsan Taksiye Hayır” buluşması, 75 kişilik bir tertip komitesiyle gerçekleştiriliyor. Halen Türkiye’de yaklaşık 95 bin adet kayıtlı ticari taksi olduğu ve bunun yaklaşık 18-19 bin adedinin İstanbul’da bulunduğu belirtiliyor. Ancak korsan olarak çalışan taksilerin sayısının tek başına İstanbul’da bile 35 bin adetten fazla olduğu tahmin ediliyor.

Milliyet

AHL taksicileri korsan avında!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 9 yıl önce
Eminim bedeva deseler binmeyecek kişi sayısı daha fazladır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Havalimanı personeliyim sarı taksilere binmem. Bineninde pişman olacağından eminim. Kaba, cahil, kabadayı, yol müşteri beğenmez. Havalimanına yakışmayan manzaralar sergiliyorlar. Havalimanı dışına çıkarılmaları gerekiyor. Bunlara haddini bildiren yönetim 100binlerden destek alır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kosana evet.asıl sarı taksiler gerçek korsandır kazıkçı,kaba,müşteri beğenmez ve daha birçok olumsuzluklar onlarda.korsana evet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hıc bsey demıyorum ,gordukki herkes hem fıkırr,tıcari taksıye hayır mıtıngı yapmalıyızzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000