02 Aralık 2011, Cuma 15:20:53

AHL HAVA TRAFİĞİ DURDURULDU (FOTO HABER)

Amerika Başkan Yardımcısı Joe Biden İstanbul'a geliyor...
  • BU BEYAZ ADAMLAR(!) NE ZAMAN GELSE, BİZİM DEVLETİİMİZDEN BİR ŞEYLER KOPUP GİTMİŞTİR. İŞTE BU ADAMLAR GENE BURADA VE ŞU HABERE DİKKAT EDİN "PKK Şeyh Said'li para basmış KCK tarafından önümüzdeki günlerde tanıtılacak paranın ön yüzünde Şeyh Said, arka yüzünde ise Musa Anter'in resmi bulunuyor" Aratın arama motorlarında, hebr her yerde var. Önce adam geldi, sonra para tanıtıldı. Erbil'in başkent olacağı sözde devlet, kuruldu çokta, adamlar artık tanıyacaksınız demeye geldiler. Hayır dersen, biz İran'ı vururuz, İran'da Kürecik'i (Malatya). Sonra da ne yaparsan yap olacak. Eheeyyy, daha durun, bu başlangıççç...
  • Aşağılık duygusu olmak başka şey, aşağılık olmak çok başka şey. Birinde hiç olmazsa onurun var, onurundan korkuyorsun; aşağılık isen zaten onur, şeref, haysiyet ayaklar altında. Bizimkisi ikinciye daha yakın. ABD'de de bu önlemler alınıyorsa hadi neyse. O kadar korkuyorsa ÇORLU'ya insin, bizi rahatsız etmesin.
  • Bu adam ne istemek için gelmiş?Bizimkiler vermiş mi?
  • Cunki bizim sahibimiz onlar, ... Rotschild'ler , masonlar ve/veya zionistler. Onlar otur dedigi zaman oturacaksin kalk dedigi zaman kalkacaksin. Merak etmeyin bu sadece vatandas seviyesinde degil en ust duzeydede boyledir. TC cumhur 1/2 hafta once 'davet' edilmisti kralicenin yanina. Iste oyle kosarak gider 'milletin' temsilcisi. Simgesel acik mavi kravatiyla...biliyorum hic birsey anlamadiniz bu yazimdan , bir gun gelir anlarsiniz.... size tavsiyem JFK 27 nisan 1961 tarihli 19dakika 11 saniyelik basin konusmasini bir dinleyin her kelimesi ozenle secilip size bugunleri anlatir.....gecmis olsun denilmeden.
Irak'taki temaslarının ardından Türkiye'ye gelerek bir dizi görüşmelerde bulunan ve yarın da Küresel Girşimcilik Zirvesi'nde bir konuşma yapacak olan ABD'nin 2 numarası az sonra İstanbul Atatürk Havalimanı'na inecek.

Olağanüstü güvenlik önlemleri altında Ankara'dan İstanbul'a gelecek olan Biden, Devlet Konukevi'ne giriş yapacak.
 
Yaklaşık 2 saat önce Amerikalı güvenlik güçleri tarafından Atatürk Havalimanı etrafında önlemler alındı. Havalimanı polisi ve Amerikalı korumalar tarafından alınan yoğun önlem altında konukevine girecek olan Biden, buradan konaklayağı otele hareket edecek.
 
Yakın korumaların yanısıra keskin nişancıların da hazır bulunduğu ziyaret öncesinde kuç uçurtulmadı. Koruma köpeklerinin bir araçtan koku alması üzerine saatler süren aramalarda araçta herhangi bir bulguya rastlanmazken, sahipsiz araçlar da çekici tarafından park edildikleri alandan kaldırıldı.

Havalimanına giriş yapan araçları da didik didik arayan polis, hataya meyil tanımıyor. Biden'in birazdan Atatürk Havalimanı'na inmesi bekleniyor.

Joe Biden'i karşılamak üzere ABD'nin İstanbul Başkonsolosu Scott Frederic Kilner de biraz önce konukevine giriş yaptı.

(15:50) Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Joe Biden'in uçağı Air Force Two Atatürk Havalimanı'na indi. Biden'in uçağı nedeniyle AHL hava trafiği geçici olarak durduruldu ve Air Force Two'ya öncelik verildi. Joe Biden az sonra Devlet Konukevi'ne giriş yapacak. 

Detaylar birazdan AirportHaber'de olacak...

AHL HAVA TRAFİĞİ DURDURULDU (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
BU BEYAZ ADAMLAR(!) NE ZAMAN GELSE, BİZİM DEVLETİİMİZDEN BİR ŞEYLER KOPUP GİTMİŞTİR. İŞTE BU ADAMLAR GENE BURADA VE ŞU HABERE DİKKAT EDİN "PKK Şeyh Said'li para basmış KCK tarafından önümüzdeki günlerde tanıtılacak paranın ön yüzünde Şeyh Said, arka yüzünde ise Musa Anter'in resmi bulunuyor" Aratın arama motorlarında, hebr her yerde var. Önce adam geldi, sonra para tanıtıldı. Erbil'in başkent olacağı sözde devlet, kuruldu çokta, adamlar artık tanıyacaksınız demeye geldiler. Hayır dersen, biz İran'ı vururuz, İran'da Kürecik'i (Malatya). Sonra da ne yaparsan yap olacak. Eheeyyy, daha durun, bu başlangıççç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Aşağılık duygusu olmak başka şey, aşağılık olmak çok başka şey. Birinde hiç olmazsa onurun var, onurundan korkuyorsun; aşağılık isen zaten onur, şeref, haysiyet ayaklar altında. Bizimkisi ikinciye daha yakın. ABD'de de bu önlemler alınıyorsa hadi neyse. O kadar korkuyorsa ÇORLU'ya insin, bizi rahatsız etmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu adam ne istemek için gelmiş?Bizimkiler vermiş mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Cunki bizim sahibimiz onlar, ... Rotschild'ler , masonlar ve/veya zionistler. Onlar otur dedigi zaman oturacaksin kalk dedigi zaman kalkacaksin. Merak etmeyin bu sadece vatandas seviyesinde degil en ust duzeydede boyledir. TC cumhur 1/2 hafta once 'davet' edilmisti kralicenin yanina. Iste oyle kosarak gider 'milletin' temsilcisi. Simgesel acik mavi kravatiyla...biliyorum hic birsey anlamadiniz bu yazimdan , bir gun gelir anlarsiniz.... size tavsiyem JFK 27 nisan 1961 tarihli 19dakika 11 saniyelik basin konusmasini bir dinleyin her kelimesi ozenle secilip size bugunleri anlatir.....gecmis olsun denilmeden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000