17 Kasım 2009, Salı 23:11:35

AHL GÜMRÜKÇÜLERİ GÖZALTINA ALINDI

Atatürk Havalimanı'nda İstanbul Emniyeti Mali Şube ekipleri tarafından yapılan operasyonda 4 gümrük memuru gözaltına alındı.
  • Sadece 4 memurmu? 100 kişiden 50'si firarda 40 kişi ortada yok 10 gariban memurlara piyango vurmuş gibi yeni alınan memurların daha 5-10 yıllık olanların altlarında jeep ve daireler var bu gümrükçe ödenen mesai ve maaşlamı alınıyor. Hadi adam 35 yıllık gümrük memuru daha evi barkı yok bu yenilerin gözü pekmi açık dikkat....
  • Yolcu Salonlarından yolcu X-Ray'a hangi hallerde yönlendirilir ve bu yolcu, eşyasını bırakarak yolcu karşılamada bekleyen refakatçisine el veya başka çanta kontrol edilmeden nasıl gönderilir? Gönderilmesi halinde sormlusu kimdir? Gümrük Muhafaza Memurunun burada yapması gereken nedir?
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • yakında daha büyük birşey kaçıcak ta göz mü boyuyorlar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Mali Şube Ekipleri, gelen istihbaratları değerlendirerek Atatürk Havalimanı'nda operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda 40 kişi gözalına alındı. Kaçakçılarla işbirliği yaptıkları iddiasıyla 4 gümrük memurunun da gözaltına alındığı ifade edildi.

Operasyonlarla ilgili açıklama yapılmazken, gözaltına alınanların sorguları sürüyor.

AHL GÜMRÜKÇÜLERİ GÖZALTINA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sadece 4 memurmu? 100 kişiden 50'si firarda 40 kişi ortada yok 10 gariban memurlara piyango vurmuş gibi yeni alınan memurların daha 5-10 yıllık olanların altlarında jeep ve daireler var bu gümrükçe ödenen mesai ve maaşlamı alınıyor. Hadi adam 35 yıllık gümrük memuru daha evi barkı yok bu yenilerin gözü pekmi açık dikkat....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yolcu Salonlarından yolcu X-Ray'a hangi hallerde yönlendirilir ve bu yolcu, eşyasını bırakarak yolcu karşılamada bekleyen refakatçisine el veya başka çanta kontrol edilmeden nasıl gönderilir? Gönderilmesi halinde sormlusu kimdir? Gümrük Muhafaza Memurunun burada yapması gereken nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yakında daha büyük birşey kaçıcak ta göz mü boyuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000