01 Şubat 2010, Pazartesi 07:11:59

AHL çıkışındaki kazaya büyük tepki!

İstanbul Atatürk Havalimanı girişinde, türkücü Yusuf Harputlu'ya ait cipin kırmızı ışıkta bekleyen taksiye çarpması sonucu hayatını kaybeden Hasan ve Gülnaz Özdemir çiftinin cenazeleri Bursa'da toprağa verildi.
  • ÜLKEMİZDE NE YAZIK Kİ KANUNLAR VE KURALLAR VAR FAKAT OLAYIN YA DA OLAYA KARIŞAN KİŞİLERİN ÖZELLİĞİNE GÖRE ÇEŞİTLİ GEREKÇELERLE BUNLAR UYGULANMIYOR.GİRİLEMEZ SOKAKLARA GİRİLİYOR;PARK EDİLEMEZ YERE PARK EDİLİYOR...ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNUZ ZAMANDA YA N'apalım adamların ticaretini mi engelleyelim cevabını alıyorsunuz...unutulmamalıdır ki kanun ve kurallar ilgili müeyyideleri ile değerlidir...
  • SANATÇI ile türkücü farklı kavramlardır.genelde sanatçılar büyük siyah jiplere binmezler.onları kimse tanımaz.
  • Olayı tv.lerden izledik. Şehmuz denilen canavar "ben polis falan dinlemem" diyip duruyordu. Umarım bu "Şeyh"e "muz"u merkezde göstermişlerdir. Ne diyordu " olabilir, insanlık hali, bir hata olmuş, ne olacak" Ne olacağını kanunlar göstermeli EHLİYETSİZ VE ALKOLLÜ OLARAK araç kullanan bu mahluk, ve direksiyonu ona veren "SUÇ ORTAKLARI" sanatçı, manejeri ve şöföre. Sanatçı bozuntusu ne diyor "şöförüm alkollü olduğu için buna verdim" Özrü kabahatinden büyük, bu da alkollü üsteli,k ehliyeti yok. BANANA lazım bu şeyhe muz az gelir.
  • Son 20 yilda ben görmedim ve duymadim.Zaten almayani o kulübün icinde göremezsiniz.Bu iddiam her barns San'atcisi icin gecerlidir.Iclerinde Haci olanlar bundan muaf.Alkol almalarinada karsi degilim.Sorun esas sorunda,buda INSANLIK GÖREVI OLAN,insana saygi ile hareket etmemeleridir.Konusunca hep ondan bahsederler,hareketlerinde de o an alkolü idim deyip sucu ona atarlar.Sanki alkol kendiliginden agzindan midesine inmis.Ya o mezeler.Bazi yorumcularda bir baska türlü alkol tesiri altindalar.Bu da din.Herseyden önce insan gelir.Insana saygi öncelikle kendisine saygidir.Allah kimsenin basina böyle kazalar getirmesinmi diyeyim.Yoksa aklimizi zamaninda kullanip.Alkol alacagimizda bir taksi parasida cebimizde bulunsun en azindan.

Hasan ve Gülnaz Özdemir çiftinin cenaze namazı merkez Yıldırım ilçesi Erikli Mahallesi'ndeki Bilali Habeşi Camisi'nde kalındı. Cenaze namazına katılan yaşlı çiftin çocukları Rahmi, İsmail ve Safiye Özdemir ile Sebile Bektaş, tabutlara sarılarak gözyaşı döktü. Safiye ve Sebile'nin ayakta durmakta zorlandıkları gözlendi. Yakınları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı Bilali Habeşi Camii'ndeki namazın ardından çiftin cenazeleri, Cumalıkızık Köyü Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Çiftin Almanya'da yaşayan oğlu Rahmi Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir kız kardeşinin Bursa'da, diğerlerinin ise Almanya'da yaşadığını söyledi. Babasının Almanya'ya gitmeyi hiç sevmediğini ifade eden Özdemir, şöyle konuştu: "Torun sevgisi onu Almanya'ya, bizim yanımıza getirdi. 27 Aralık'ta Almanya'ya geldi. 29 Ocak gecesi uçakla Türkiye'ye güle oynaya yolladık. Elim kaza sonucu ailemizi kaybettik. Şımarık, kendini bilmez, alkollü, bizlerin 'sanatçı' dediğimiz zaman kendilerini büyük sanan insanlar yüzünden oldu. Onları bu hale biz getirdik. Kanunlara güveniyoruz. Türkiye yasalarına güvenimiz tam. Yasalar, böyle insanların cezasını mutlaka verecektir."

Hasan ve Gülnaz Özdemir çifti, Atatürk Havalimanı'ndan otogara gitmek için Ahmet Ateş'in kullandığı taksiye binmiş, havalimanının B kapısı girişindeki kırmızı ışıkta durdurdukları sırada arkadan gelen Şehmuz Gezer yönetimindeki, içinde türkücü Yusuf Harputlu'nun da bulunduğu cipin çarpması sonucu hayatını kaybetmişlerdi.

(Zaman)

AHL çıkışındaki kazaya büyük tepki!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
ÜLKEMİZDE NE YAZIK Kİ KANUNLAR VE KURALLAR VAR FAKAT OLAYIN YA DA OLAYA KARIŞAN KİŞİLERİN ÖZELLİĞİNE GÖRE ÇEŞİTLİ GEREKÇELERLE BUNLAR UYGULANMIYOR.GİRİLEMEZ SOKAKLARA GİRİLİYOR;PARK EDİLEMEZ YERE PARK EDİLİYOR...ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNUZ ZAMANDA YA N'apalım adamların ticaretini mi engelleyelim cevabını alıyorsunuz...unutulmamalıdır ki kanun ve kurallar ilgili müeyyideleri ile değerlidir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SANATÇI ile türkücü farklı kavramlardır.genelde sanatçılar büyük siyah jiplere binmezler.onları kimse tanımaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Olayı tv.lerden izledik. Şehmuz denilen canavar "ben polis falan dinlemem" diyip duruyordu. Umarım bu "Şeyh"e "muz"u merkezde göstermişlerdir. Ne diyordu " olabilir, insanlık hali, bir hata olmuş, ne olacak" Ne olacağını kanunlar göstermeli EHLİYETSİZ VE ALKOLLÜ OLARAK araç kullanan bu mahluk, ve direksiyonu ona veren "SUÇ ORTAKLARI" sanatçı, manejeri ve şöföre. Sanatçı bozuntusu ne diyor "şöförüm alkollü olduğu için buna verdim" Özrü kabahatinden büyük, bu da alkollü üsteli,k ehliyeti yok. BANANA lazım bu şeyhe muz az gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Son 20 yilda ben görmedim ve duymadim.Zaten almayani o kulübün icinde göremezsiniz.Bu iddiam her barns San'atcisi icin gecerlidir.Iclerinde Haci olanlar bundan muaf.Alkol almalarinada karsi degilim.Sorun esas sorunda,buda INSANLIK GÖREVI OLAN,insana saygi ile hareket etmemeleridir.Konusunca hep ondan bahsederler,hareketlerinde de o an alkolü idim deyip sucu ona atarlar.Sanki alkol kendiliginden agzindan midesine inmis.Ya o mezeler.Bazi yorumcularda bir baska türlü alkol tesiri altindalar.Bu da din.Herseyden önce insan gelir.Insana saygi öncelikle kendisine saygidir.Allah kimsenin basina böyle kazalar getirmesinmi diyeyim.Yoksa aklimizi zamaninda kullanip.Alkol alacagimizda bir taksi parasida cebimizde bulunsun en azindan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000