01 Mart 2015, Pazar 14:06:01

AHL APRONUNDA RAHAT TAVIRLAR!

Atatürk Havalimanı'nda, apronda emniyetsiz ve rahat bir şekilde yürüyen yayalar, pilotlara zor anlar yaşatıyor.
  • En kısa zamanda özelleşmesi dileğiyle. Eurocontrol ülkeleri arasında işletmeyle seyrüseferi ayırmamış tek ülkeyiz. Yazık ya o AHL hava trafik kontrol merkezinin içi çok berbat. O memurlara kızmayın, o eski kuleyi oraya yapan zihniyete kızın. Bir keresinde öğleden sonra rahatsızlandım, hastaneye gidecem ne follow me ne bir araç, bir saat bekledim perişan halde. Sağolsun çelebiden bir arkadaş geçirmişti karşıya.
  • Atatük Havalimamnında gerçekten herşey gün geçtikçe rezilleşiyor,kapıda didik didik sizi arayan TAV güvenlik görevlileri ne hikmetse birbirlerini aramıyorlar,alın size güvenlik açığının dik alası,defalarca ikaz ettim ama arkadaşlarda hala tık yok,ee sonunda iş yazıya dökülecek birileri de üzülecek sanırım,bu Apron da yürüme işi de yılların modası,aslında oradan geçen insanların hatası yok çünkü başka şansları yok,büyük ihtimalle o arkadaşlar kontrolör,çok sayın DHMİ yetkilileri mesai arası veren kontroler arkadaşları böceklerin bulunduğu ortamlarda istirahatleri için yatırıp onları apronda yürüterek ezilmelerini istedikleri için kendilerine değer vermediğini bir kez daha gösterdi,yazıklar olsun demekten başka bir şey yok,kendinize gelin biraz,haa birde bir gün o Follow me araçları bir yere toslacak hayırlısı ile,adamlar sanki İstanbul Park da ralli yapıyorlar,eh işte bu kadarız malesef,ben dünyanın hiç bir yerinde bu kadar şuursuzca Follow me kullanan şöfür görmedim
  • Dhmi nin memurları bunlar. Tek bildikleri iş follow me ile taxi yollarında deli gibi sürat yapmak. Havalimanının haline ve rezilliğine bakın.
  • Where is the shgm :)

Atatürk Havalimanı apron tarafında yoğun uçak ve apron aracı trafiğinin arasında emniyetsiz bir şekilde yürüyen yayalar tehlikeli anlar yaşanmasına neden oluyor.

Atatürk Havalimanı'ndaki kule bölgesi ve terminal arasında arasında sıklıkla yaşanan yaya trafiği pilotları da zor durumda bırakıyor. Uçaklar arasından rahat bir şekilde, kontrolsüz halde geçen yayalar pilotların da tepkisini çekerken kule bölgesine geçişlerde her geçen gün yaya yoğunluğu artıyor.

Yine bu bölgedeki kontrolsüz yaya trafiğini AirportHaber, okuyucularıyla 2013 yılında da paylaşmıştı. O günden bu yana değişen pek birşey olmadığı dün çekilen görüntüler ile tescillenmiş oldu. 

Bu arada Atatürk Havalimanı DHMİ yetkililerinin apronda yaşanan bu gibi durumlardan dolayı gerekli önlemleri aldığı ve aprondaki yaya trafiğinde tehlikeye neden olabilecek hususları ortadan kaldırmak için gerekli talimatların verildiği öğrenildi.

©AirportHaber

AHL APRONUNDA RAHAT TAVIRLAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

DHMI !! ~ 3 yıl önce
En kısa zamanda özelleşmesi dileğiyle. Eurocontrol ülkeleri arasında işletmeyle seyrüseferi ayırmamış tek ülkeyiz. Yazık ya o AHL hava trafik kontrol merkezinin içi çok berbat. O memurlara kızmayın, o eski kuleyi oraya yapan zihniyete kızın. Bir keresinde öğleden sonra rahatsızlandım, hastaneye gidecem ne follow me ne bir araç, bir saat bekledim perişan halde. Sağolsun çelebiden bir arkadaş geçirmişti karşıya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yürüyelim spora ~ 3 yıl önce
Atatük Havalimamnında gerçekten herşey gün geçtikçe rezilleşiyor,kapıda didik didik sizi arayan TAV güvenlik görevlileri ne hikmetse birbirlerini aramıyorlar,alın size güvenlik açığının dik alası,defalarca ikaz ettim ama arkadaşlarda hala tık yok,ee sonunda iş yazıya dökülecek birileri de üzülecek sanırım,bu Apron da yürüme işi de yılların modası,aslında oradan geçen insanların hatası yok çünkü başka şansları yok,büyük ihtimalle o arkadaşlar kontrolör,çok sayın DHMİ yetkilileri mesai arası veren kontroler arkadaşları böceklerin bulunduğu ortamlarda istirahatleri için yatırıp onları apronda yürüterek ezilmelerini istedikleri için kendilerine değer vermediğini bir kez daha gösterdi,yazıklar olsun demekten başka bir şey yok,kendinize gelin biraz,haa birde bir gün o Follow me araçları bir yere toslacak hayırlısı ile,adamlar sanki İstanbul Park da ralli yapıyorlar,eh işte bu kadarız malesef,ben dünyanın hiç bir yerinde bu kadar şuursuzca Follow me kullanan şöfür görmedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dhmi nin memurları bunlar. Tek bildikleri iş follow me ile taxi yollarında deli gibi sürat yapmak. Havalimanının haline ve rezilliğine bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Shgm ~ 3 yıl önce
Where is the shgm :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000