18 Ekim 2015, Pazar 23:16:15

AHL apronunda panik! Uçaklar neden pas geçti?

Atatürk Havalimanı apronuna giren bir kişi nedeniyle iki THY uçağı pisti pas geçti.
  • Bu kurumun bir de etfaiyecileri vardı hani kendilerine dernek bile kurdulardı. Uçanı kaçanı takip edip 1 dakikada pat sahalarının her yerine gidiyorlardı. Bari onları çağıraymışlar. Teee katmanduya gidip kurtarılmış uçağı kurtardılardı, ahl de onlardan yokmuymuş. Yazık şuncacık iş için böyle patırtı gürültü koparıp güvenlikçileri rahatsız etmişler birde :) Allah akıl fikir versin, sözüm tüm savunanlara, olur böyle şeyler deyip geçiştirenlere ve dhmnin game changer genel müdürüne. Özel sektör mantığıyla yöneteceğim diye koptu geldi civanım da başına ne olaylar geldi böyle. Ha gayret genel müdürüm biraz daha dayan şurada seçimlere birşey kalmadı.
  • aslinda olayin ne kadar vahim bir durum oldugu ortada olmasina karsin ucuz atlatildigi ve sukrederek gerekli onlemlerin misliyle alinacagi gibi bir aciklama iyi olurdu paldir kuldur akli basinda olmayan deli bu kadar yaptiysa allah digerlerinden korusun o zaman
  • nöbetçiler ne işe yarıyor? uyuyorlar mı?
  • valla newyorkta olsa adamı sniperla indirirler. hiç acımazlar..

Atatürk Havalimanı apronuna giren bir kişi nedeniyle uçaklar pisti pas geçmek zorunda kaldı. Bu gece saat 22.00 sıralarında aprona girerek piste doğru ilerleyen kimliği belirsiz bir kişi, işçiler tarafından farkedildi.

Kuleye bilgi verilmesi üzerine o sırada iniş yapmaya hazırlanan THY'nin Milano ve İzmir uçakları pisti pas geçmek zorunda kaldı. Havalimanı polisi ve DHMİ ekipleri, aprona giren 20'li yaşlarda akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen kişiyi yakaladı. Bu sırada inişi bekleyen uçaklar da havada tur atmak zorunda kaldı.

Atatürk Havalimanı'ndaki trafik bir süre sonra normale döndü. Şahsın tel örgülerin üzerinden atlayarak aprona girdiğinin sanıldığı belirtildi.

Airporthaber.com ÖZEL

AHL apronunda panik! Uçaklar neden pas geçti?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Etfaiyeciler ~ 3 yıl önce
Bu kurumun bir de etfaiyecileri vardı hani kendilerine dernek bile kurdulardı. Uçanı kaçanı takip edip 1 dakikada pat sahalarının her yerine gidiyorlardı. Bari onları çağıraymışlar. Teee katmanduya gidip kurtarılmış uçağı kurtardılardı, ahl de onlardan yokmuymuş. Yazık şuncacık iş için böyle patırtı gürültü koparıp güvenlikçileri rahatsız etmişler birde :) Allah akıl fikir versin, sözüm tüm savunanlara, olur böyle şeyler deyip geçiştirenlere ve dhmnin game changer genel müdürüne. Özel sektör mantığıyla yöneteceğim diye koptu geldi civanım da başına ne olaylar geldi böyle. Ha gayret genel müdürüm biraz daha dayan şurada seçimlere birşey kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuzey ~ 3 yıl önce
aslinda olayin ne kadar vahim bir durum oldugu ortada olmasina karsin ucuz atlatildigi ve sukrederek gerekli onlemlerin misliyle alinacagi gibi bir aciklama iyi olurdu paldir kuldur akli basinda olmayan deli bu kadar yaptiysa allah digerlerinden korusun o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sniper edit ~ 3 yıl önce
nöbetçiler ne işe yarıyor? uyuyorlar mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nyc ~ 3 yıl önce
valla newyorkta olsa adamı sniperla indirirler. hiç acımazlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
indirilmeli ~ 3 yıl önce
indirilmesi de gerekir zaten. kaç kişinin hayatını tehdit ediyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000