26 Aralık 2010, Pazar 13:28:02

AHL APRONUNDA KAZA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 224 numaralı körükte bekleyen Airbus A321-231 tipi uçağa, Turkish Technic'e ait apron aracı çarptı.
  • Deve ve terlik lafına neden kızıyorsunuz ? Bademler ömür boyu bu rezillikle yaşayacaklar. THY nı bu duruma düşürenler bir gün gelip ifadesini de verirler. Ahhh Kozlu ahh. Seni çok arıyoruz. Gel de bıraktığın şirketin halini gör. Bir kara çarşaf eksik.
  • yahu adam hala deve diyor ya. alkollü mü geziyorsunuz? siz ne içiyorsunuz anlamadım ben?
  • arkadaş adam el frenini çekmeyi unutmuş insalık hali olur ufak bi kaza için tgs ye saldırmışlar tekniğe saldırmışlar dhmi ye saldırmışlar bu nedir ya el insaf belki adamın bi derdi vardı bi anlık bi olay türkiyede ne kazalar oluyor cana gelmesin allah hepimizi korusun biraz dikkat edelim yorumlara her kesin başına gelebilir böyle şeyler
  • thy deve keserken bile daha dikkatliydi

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 224 no'lu körükte bekleyen Türk Hava Yolları'na ait "Batman" isimli A321-231 uçağına, apron aracı çarptı.

Türk Hava Yolları'na ait TC-JRK(Batman) kuyruk tescilli Airbus A321-231 tipi uçak Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 224 numaralı körükte İstanbul-Dublin seferi için hazırlık yaptığı sırada ilginç bir olay yaşandı.

Uçaklara teknisyen getiren ATA APR 1981 plakalı Ford marka aracı kullanan B.Ç araçtan indi. Aracın el frenini çekmeyi unutan B.Ç, işini bitirdikten sonra kullandığı aracı "Batman" isimli uçağın altında buldu.

Bugün sabah saat 10:45'te yaşanan olayın ardından TK793 İstanbul - Dublin seferi gecikmeye uğradı. Uçakta hasar oluşmaması nedeniyle DHMİ yetkilileri olay hakkında soruşturma açılmayacağını belirtirken, sefer aynı uçakla saat 11:51'de yapıldı.

İŞTE O KAZADAN KARELERNOT: Olayda geçen uçağın seferi ilk olarak yetkililerden Tel Aviv olarak verilmiş. Daha sonra Dublin olarak düzeltilmiştir.

AHL APRONUNDA KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 7 yıl önce
Deve ve terlik lafına neden kızıyorsunuz ? Bademler ömür boyu bu rezillikle yaşayacaklar. THY nı bu duruma düşürenler bir gün gelip ifadesini de verirler. Ahhh Kozlu ahh. Seni çok arıyoruz. Gel de bıraktığın şirketin halini gör. Bir kara çarşaf eksik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yahu adam hala deve diyor ya. alkollü mü geziyorsunuz? siz ne içiyorsunuz anlamadım ben?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş adam el frenini çekmeyi unutmuş insalık hali olur ufak bi kaza için tgs ye saldırmışlar tekniğe saldırmışlar dhmi ye saldırmışlar bu nedir ya el insaf belki adamın bi derdi vardı bi anlık bi olay türkiyede ne kazalar oluyor cana gelmesin allah hepimizi korusun biraz dikkat edelim yorumlara her kesin başına gelebilir böyle şeyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy deve keserken bile daha dikkatliydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000