02 Mayıs 2008, Cuma 12:21:26

Uçakta KALP KRİZİ

Fazla miktarda alkol tüketmeleri ile ünlü Rusların hava yolu ulaşımında neden olduğu olaylara bir yenisi daha eklendi.

Fazla miktarda alkol tüketmeleri ile ünlü Rusların hava yolu ulaşımında neden olduğu olaylara bir yenisi daha eklendi. Moskova-Toronto seferini yapan uçakta bulunan Rus yolcu alkolün sınırını kaçırınca yolcularla tartışmaya başladı. Ardından alındığı boş salonda kalbi duran sarhoş yolcu hayatını kaybetti.
Rusya Havayoları Aeroflot'la Moskova'dan Toronto'ya giden uçakta bulunan Rus yolcunun fazlaca alkol tüketmesi diğer yolcuların müdahalesine neden oldu. Etrafa rahatsızlıklar veren ve sözlü sataşmalarda bulunan yolcuya hostesler müdahale etti. Hosteslerin müdahalesine de kaba davranışlarla karşılık veren yolcu kabin görevlileri tarafından boş bir salona alındı. Ancak sarhoş Rus yolcu bir kaç saat aradan sonra oturduğu koltukta hayatını kaybetti.

 
Toronto havalimanına inen uçağa müdahalede bulunan Kanada polisi olayla ilgili inceleme başlattı. Polis araştırmalar çerçevesinde uçakta bulunan diğer yolcular ve görevlilerin de ifadelerini alırken, yolcunun ölüm nedeninin kalp yetmezliği olduğu üzerinde duruluyor.

Havalimanında fazla alkol aldığı için uçağa yetişmek düşüncesi ile bomba ihbarı yapan, ya da uçakta fazla alkol aldığı için uçağı kaçırmayı deneyen sarhoş Rus yolcular için son örneğin ders olması ümit ediliyor. Yetkililer havalimanında ve uçak içinde fazla alkol alımını engellemek için yoğun çalışma yürütüyor.

Uçakta KALP KRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000