18 Ocak 2012, Çarşamba 08:38:19

RÖTAR BİRİNCİSİ RED WINGS OLDU

2011 yılının Aralık ayında Rusya’da en çok rötar yapan havayolu şirketi Red Wings oldu. Red Wings 88 uçuşun 18’ini rötarlı yaptı.
  • Haber ile alakası yok... Yılan hikayesine dönen Or - Gi havalimanının ismini Rauf Denktaş Havalimanı olarak belirlenmesini komuouyuna duyurmanız ricası ile selamlar Oğuzhan Engin...
Rusya Hava Kurumu her ay düzenli olarak yayınladığı rötar raporunda Aralık 2011’in verilerini açıkladı. En dakik havayolu şirketi Polyarniye avialinii oldu.

Yayınlanan rapora göre, Rusya’da aralık ayında en çok rötar yapan havayolu şirketi Red Wings oldu. Red Wing %22 uçuşunu rötarlı gerçekleştirirken, sayı olarak ise 88 seferin 19’u rötarlı kalktı.

İkinci sırada uçuşlarının %17’sini rötarlı gerçekleştiren Rusline yer alırken, üçüncü sırada ise %14 rötarlı uçuş yapan Severniy Veter havayolu şirketi geldi. Rusline bin 434 seferin 246’sını rötarlı yaparken, Severniy Veter ise 566 seferi 76’sını rötarlı gerçekleştirdi.

En iyi ve zamanında uçuş gerçekleştiren havayolu şirketleri arasında birinci ise, %1 rötar yapan Polyarniye Avialinii havayolu şirketi oldu. Bu havayolu şirketi 222 uçuşunun sadece 2’sini rötarlı gerçekleştirdi. İkinci sırada %2 rötarla Rossiya ve %3 rötarla Aeroflot havayolu şirketleri geldi.
RÖTAR BİRİNCİSİ RED WINGS OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Haber ile alakası yok... Yılan hikayesine dönen Or - Gi havalimanının ismini Rauf Denktaş Havalimanı olarak belirlenmesini komuouyuna duyurmanız ricası ile selamlar Oğuzhan Engin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000