25 Mayıs 2012, Cuma 13:55:28

KALP KRİZİ ZORUNLU İNİŞ YAPTIRDI

Rusya Hava Yolları Aeroflot'a ait uçakta eşi az görülen kalp krizi paniği yaşandı...
  • Yalnis bilgi. Ucak 767, "Rossiya" sirketi
  • Aeroflot ta 747 var mi?

St Petersburg-Semerkand (Özbekistan) seferini yapan Boeing-747 tipi yolcu uçağında kalp krizi geçiren iki kişiden birinin öldüğü bir diğerinin de yoğun bakımda olduğu bildirildi.

Özbekistan basınında yer alan haberde dün yaşanan hadisede, kalp krizi geçiren 51 yaşındaki Özbekistan vatandaşının hayatını kaybettiği, 22 yaşındaki bir diğer Özbekistan vatandaşının ise yoğun bakımda olduğu belirtildi. İnternethaber'de yer alan habere göre; hadise söyle gelişti, Rus Hava Yolları Aeroflot'a ait uçak Kazakistan sınırlarına girdiği sırada Özbekistan vatandaşı olduğu belirtilen 22 yaşındaki genç kalp krizi geçirdi. Uçağın pilotu, bunun üzerine en yakın hava meydanı olan Kazakistan'ın Aktöbe havaalanıyla temasa geçerek acil iniş izni istedi. Pilot alınan onay sonrasında kısa bir süre sonra uçağı Aktöbe Havaliman'na indirdi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aktöbe Havaalanı ilgililerinden Vladimir Bezrodniy, 22 yaşındaki gencin uçaktan alınıp ambulansla hastaneye götürüldüğü sırada, uçakta bulunan 51 yaşındaki bir diğer Özbekistan vatandaşı yolcunun kalp krizi geçirdiğini ifade etti. 22 yaşındaki Özbek genç hastaneye kaldırılırken, 51 yaşındaki şahsın ise olay yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

KALP KRİZİ ZORUNLU İNİŞ YAPTIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Leningrad ~ 6 yıl önce
Yalnis bilgi. Ucak 767, "Rossiya" sirketi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
747 ~ 6 yıl önce
Aeroflot ta 747 var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000