27 Temmuz 2012, Cuma 08:34:45

AEROFLOT UÇAĞINDA MOTOR ARIZASI

Aeroflot Havayolları'na ait bir yolcu uçağı sol motorunda yaşanan arıza nedeniyle acil iniş yaptı...
  • http://www.planespotters.net/Airline/Turkish-Airlines; http://www.planespotters.net/Airline/Aeroflot-Russian-Airlines; 1. Bakarsaniz sasirmayin - Aeroflot'un filo yasi - 5,7, THY'nin filo yasi ise - 6,2 yas. Bu bir gercek. 2. Aeroflot'ta IL-86 yok. Bu da bir gercek. IL-96 var - alti tane, Bu iki farkli tip ucagi karistiran adam havacilikta birsey anlamaz, cunku bu bambashka iki ucak. 3. Aeroflot'un son senelerde yuzde 20-30 civarindaki buyumesine ragmen ayni zamanda kar aliyor. Bu da bir gercek.
  • Kurban ol sen Ilyushin-86'ya...
  • Nasil yok ? Basbayagi İL- 86-96 da var ...bide pilotları sarhoş ! Cumhurbaşkanları gibi !!! Moskova'da yasıyorum bizzat şahidim !!!
  • Aeroflot'un filosu THY'den en az bir yaş yaşlı olduğunun yanı sıra aynı zamanda filosunda 10 tanede IL86 var

Rus Havayolları Aeroflot'a ait Boeing 767-300 tipi yolcu uçağı Moskova-Guangzhou seferini yapmak için yolcularını da alarak havalandı.

Kalkışından bir süre sonra uçağın sol motorunda bir arıza tespit eden uçağın kaptan pilotu Sheremetyevo Havalimanı kulesi ile irtibata geçerek iniş izni istedi.

İzni alan kaptan pilot Sheremetyevo Havalimanı'na inişi sorunsuz olarak gerçekleştirdi. Yolcularını tahliye eden uçak bakıma alındı. Yaklaşık bir saat süren kontrollerin ardından Aeroflot uçağı tekrar yolcularını alarak Guangzhou'ya gitmek üzere kalkışını gerçekleştirdi.

Aeroflot uçağı Guangzhou'ya sorunsuz olarak inişini yaptı.

AEROFLOT UÇAĞINDA MOTOR ARIZASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

AFL konusunda bir gercek ~ 6 yıl önce
http://www.planespotters.net/Airline/Turkish-Airlines; http://www.planespotters.net/Airline/Aeroflot-Russian-Airlines; 1. Bakarsaniz sasirmayin - Aeroflot'un filo yasi - 5,7, THY'nin filo yasi ise - 6,2 yas. Bu bir gercek. 2. Aeroflot'ta IL-86 yok. Bu da bir gercek. IL-96 var - alti tane, Bu iki farkli tip ucagi karistiran adam havacilikta birsey anlamaz, cunku bu bambashka iki ucak. 3. Aeroflot'un son senelerde yuzde 20-30 civarindaki buyumesine ragmen ayni zamanda kar aliyor. Bu da bir gercek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AFL'ye ~ 6 yıl önce
Kurban ol sen Ilyushin-86'ya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 6 yıl önce
Nasil yok ? Basbayagi İL- 86-96 da var ...bide pilotları sarhoş ! Cumhurbaşkanları gibi !!! Moskova'da yasıyorum bizzat şahidim !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AFL haklı ~ 6 yıl önce
Aeroflot'un filosu THY'den en az bir yaş yaşlı olduğunun yanı sıra aynı zamanda filosunda 10 tanede IL86 var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000