25 Mart 2009, Çarşamba 15:58:23

Aeroflot operasyonlarını artıracak

Aeroflot, Haziran-Eylül döneminde Podgorica, Eilat, Rodos, Agadir, Malyorka, Catania ve Atina gibi şehirlere charter seferleri yapacak.
  • neyle artıracak operasyonlarını ? elinde uçak mı var sanki ? avrupaya zaten tupolevleri ilyushinleri kabul etmezler ? elindeki airbus ve 767 leri avrupaya verse bize kala kala tupolevler kalır .. ?
  • moskovalı dostum helal olsun,bomba gibisin.ama politika ya az zaman ayır derim.Aeroflottan ruslardan bize haber ver))havacilik'tan bahset adamım haydi sağlıcakla.
  • bence doğru dusunuyor cimbomlu arkadaş.aeroflot son zamanlarda destinasyonlarını sıklaşturdı.filosu çok geniş.onur air de çalışıyorum ve thy nin politikasınıyanlış buluyorum.moscowalı arkadaşın bir çok konusmasin hak veriyoum
  • arkadaşım çifte vatandaşsın fakat hep rus vatandaşı gibi yorum yapıyorsun ? bu yorumlarına bakarak , ben olsam senden TC kimliğinin iadesini isterim. afedersin senin hanımın mı rus veya sen mi? çünkü eğer sen Rus isen böyle davranman normal sayılabilir ama hanımın rus ve sen türk-oğlu-türk 'sen hanımın seni bayağı değiştirmiş.

2009 yılında charter pazarındaki varlığını güçlendirme planları yapan Aeroflot, Haziran-Eylül döneminde Podgorica, Eilat, Rodos, Agadir, Malyorka, Catania ve Atina gibi şehirlere charter seferleri yapacak.

Aeroflot operasyonlarını artıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
neyle artıracak operasyonlarını ? elinde uçak mı var sanki ? avrupaya zaten tupolevleri ilyushinleri kabul etmezler ? elindeki airbus ve 767 leri avrupaya verse bize kala kala tupolevler kalır .. ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
moskovalı dostum helal olsun,bomba gibisin.ama politika ya az zaman ayır derim.Aeroflottan ruslardan bize haber ver))havacilik'tan bahset adamım haydi sağlıcakla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence doğru dusunuyor cimbomlu arkadaş.aeroflot son zamanlarda destinasyonlarını sıklaşturdı.filosu çok geniş.onur air de çalışıyorum ve thy nin politikasınıyanlış buluyorum.moscowalı arkadaşın bir çok konusmasin hak veriyoum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşım çifte vatandaşsın fakat hep rus vatandaşı gibi yorum yapıyorsun ? bu yorumlarına bakarak , ben olsam senden TC kimliğinin iadesini isterim. afedersin senin hanımın mı rus veya sen mi? çünkü eğer sen Rus isen böyle davranman normal sayılabilir ama hanımın rus ve sen türk-oğlu-türk 'sen hanımın seni bayağı değiştirmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000