21 Kasım 2011, Pazartesi 09:14:31

"ÜÇÜNCÜ HAVALİMANINI DÜŞÜNÜYORUZ"

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, radarını ‘Çukurova’ya doğru çevirdi
  • İzmir işletmesi için başlangıç fiyatını 50 milyon euro verdiklerine göre kesin 3ncu havalimanını alacak ciddiyette bir bir çalışmaları vardır diye dusunuyorum.
  • bu futbol takımları hangi ligde oynuyorlar.italya? ingiltere?bilen lütfen söylesin.taraftarları çok fanatik.havacılık sitelerine bile girip takımlarını destekliyorlar bravo.muhtemelen koca koca iş güç kariyer sahibi insanlardır.ne güzel şu futbol fanatizmi:))
  • Güzel hayaller bunlar. Ama sadece hayal. Daha öteye gidemiyor maalesef. Ayrıca önce SAW ı adam edin ondan sonra diğer havalimanlarına talip olun. Olurken de TAV dan izin almayı unutmayın.
  • Bir kac arkadas bir araya gelip Cukurova Havalimani ihalesini almayi dusunuyoruz. ADB ihalesine bakiyorum da, sanirim Limak'tan yuksek teklif verebiliriz. :)
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, “İzmir Adnan Menderes Havalimanı ihalesini kaybetsek de bu alanda büyümekten vazgeçmeyeceğiz” dedi. Özdemir, ABD ve Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde kaynak bulmanın zorlaştığını, paranın artık aslanın midesinde olduğunu vurgulayarak, finansman için yönlerini dünyanın doğusuna çevireceklerini belirtti.

Sırada Çukurova var

Nihat Özdemir, havacılık sektöründe Türkiye ekonomisinin iki katı büyüme gerçekleştiğini ifade ederek şunları söyledi: “Elimizde Sabiha Gökçen var. Çok hızlı büyüyor. Kosova’daki havalimanı işliyor. Makedonya’da yeni havalimanlarıyla da ilgileniyoruz. Kosova’da ayrıca elektrik dağıtımı için yeterlik aldık. Asıl hedefimiz Adana’daki havalimanının yerine yapılacak Çukurova Havalimanı ihalesini kazanmak. Ayrıca İstanbul Silivri’ye yapılması planlanan havalimanıyla da ilgili çalışıyoruz.”

(Hürriyet)

"ÜÇÜNCÜ HAVALİMANINI DÜŞÜNÜYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
İzmir işletmesi için başlangıç fiyatını 50 milyon euro verdiklerine göre kesin 3ncu havalimanını alacak ciddiyette bir bir çalışmaları vardır diye dusunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu futbol takımları hangi ligde oynuyorlar.italya? ingiltere?bilen lütfen söylesin.taraftarları çok fanatik.havacılık sitelerine bile girip takımlarını destekliyorlar bravo.muhtemelen koca koca iş güç kariyer sahibi insanlardır.ne güzel şu futbol fanatizmi:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Güzel hayaller bunlar. Ama sadece hayal. Daha öteye gidemiyor maalesef. Ayrıca önce SAW ı adam edin ondan sonra diğer havalimanlarına talip olun. Olurken de TAV dan izin almayı unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir kac arkadas bir araya gelip Cukurova Havalimani ihalesini almayi dusunuyoruz. ADB ihalesine bakiyorum da, sanirim Limak'tan yuksek teklif verebiliriz. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000