21 Ağustos 2008, Perşembe 08:06:11

Onur Air isyan ettirdi!

Onur Havayolları'na ait uçak 9 saat rötar yapınca Adnan Menderes Havalimanı'nda gerginlik yaşandı.
  • Gecengün bir arkadaşa cevaben evet öyle yapıyoruz diye yazdım ama yanlış anlamışsınız herhalde. Yorum yapan arkadaş sanki bizimle beraber çalışıyormuş gibi yorumlar yapmış bizimle çalışmadığı ve teknisyen olmadığı yazdıklarından anlaşılıyor.. biz hep onun dediği gibi yapıyormuşuz arızalı malzemeleri hep başka uçaklar ile değiştiriyormuşuz bende dedimki evet değiştiriyoruz madem görüyorsun bunu yaptığımızı niye şikayet etmiyorsun boş boş konuşuyorsun demek istedim... burada da muhtemelen arıza olmuştur istanbul'dan malzeme gelmesi beklenmiştir bilemiyorum olayın ne olduğunu... arızalı malzemeyi uçağa taksaydık uçaklarımızda hiç böyle gecikme yaşanmazdı herkes zamanında uçardı..
  • ONUR AIR YILLARCA TÜRK SİVİL HAVACILIĞININ ÖZEL SEKTÖRDE KAHRINI ÇEKMİŞ ÇOK TECRÜBELİ BİR FİRMADIR. BU GECİKMELER DÜNYANIN HERYERİNDE YAŞANIR BİR ANONS YAPILIR VE YOLCU OKUDUĞU KİTABINDAN BAŞINI BİRAZ KALDIRIR VE TEKRAR OKUMAYA DEVAM EDER. HA BU BİRAZ FAZLA OLMUŞTUR AMA MUTLAKA SEBEPLER HER ZAMAN GEÇERLİDİR. ONUR AIR BU TECRÜBESİNE DAHA'LAR KATARAK KALİTEYE BİRAZ DAHA ÖNEM VERSE YOLCUSUNU DAHA MUTLU EDECEKTİR.BİRAZ FAZLACA CHARTER ZİHNİYETİNE TAKILINCA BU TARZ OLAYLAR SIKÇA YAŞANABİLİR.
  • arkadaşımızın bir tanesi allaha emanet hava yoları diyor.bu dünyada herkes allaha emanet değilmi arkadaşım.herneyse onurair sevenleri birbirine kavuşturuyor.en önemliside bu değilmi diğerleri dahamı iyi
  • NE KADAR GEREKSİZ,NE KADAR BİLGİSİZ VE NE KADAR CAHİLCE YORUM YAPMIŞ BAZI RUMUZ'LU ŞAHISLAR.DEĞİL 9,GEREK OLURSA 19 SAAT BİLE BEKLER UÇAK.KİMSE İSTEMEZ YOLCUNUN MADUR DURUMA DÜŞMESİNİ AMA UÇAK BU ARIZALANAMZ DİYE BİRŞEY YOK.AYRICA SORUMLULUK SAHİBİ OLAN ŞİRKETLER DAHA KÖTÜ BİR SONUCA MEYDAN VERMEMEK İÇİN KILI KIRK YARARAK,BÜYÜK HASSASİYETLE KONUYA YAKLAŞIRLAR.BURADA YORUM YAPAN BAZI KENDİNİ BİLMEZLER,KONUYA VAKIF OLMADIKLARI İÇİN BÖYLE DELİ SAÇMASI YORUM YAZMASINLAR DİYE SÖYLÜYORUM.SEÇİLEN KELİMELERE BİRAZ DAHA DİKKAT LÜTFEN.

Onur Havayolları'nın saat 17.15'te Fransa'nın başkenti Paris'e hareket etmesi gereken uçağı, 02.10'da havalandı. Havalimanında yaklaşık 9 saat beklemek zorunda kalan yolcular duruma isyan etti.

Fransa'nın başkenti Paris'e hareket edecek olan Onur Havayolları'na ait yolcu uçağının 17.15'te İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan havalanması gerekiyordu. Ancak uçağa binmek için havalimanı dış hatlar terminalinden giriş yapan yolcular kötü bir sürprizle karşılaştı. Uçağa binmeyi bekleyen 149 yolcuya uçağın rötar yapacağı ve bir süre beklemeleri gerektiği ifade edildi.

Uçağın rötar yapacağını öğrenen yolcular beklemeye koyuldu. Önce 20.00'de daha sonra ise 22.30'da kalkacağı söylenmesine rağmen uçak bir türlü havalanmayınca yolcular duruma isyan etti. Pasaport kontrolünden geçtikleri için dışarıya da çıkamayan yolcular salonda yaklaşık 9 saat uçağın kalkmasını bekledi.

Yolcular, uzun bir beklemenin ardından, gece 02.15 civarında havalanan uçakla Paris'e gittiler.

Onur Air isyan ettirdi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Havacı_ist ~ 10 yıl önce
Gecengün bir arkadaşa cevaben evet öyle yapıyoruz diye yazdım ama yanlış anlamışsınız herhalde. Yorum yapan arkadaş sanki bizimle beraber çalışıyormuş gibi yorumlar yapmış bizimle çalışmadığı ve teknisyen olmadığı yazdıklarından anlaşılıyor.. biz hep onun dediği gibi yapıyormuşuz arızalı malzemeleri hep başka uçaklar ile değiştiriyormuşuz bende dedimki evet değiştiriyoruz madem görüyorsun bunu yaptığımızı niye şikayet etmiyorsun boş boş konuşuyorsun demek istedim... burada da muhtemelen arıza olmuştur istanbul'dan malzeme gelmesi beklenmiştir bilemiyorum olayın ne olduğunu... arızalı malzemeyi uçağa taksaydık uçaklarımızda hiç böyle gecikme yaşanmazdı herkes zamanında uçardı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz YAĞIZ ~ 10 yıl önce
ONUR AIR YILLARCA TÜRK SİVİL HAVACILIĞININ ÖZEL SEKTÖRDE KAHRINI ÇEKMİŞ ÇOK TECRÜBELİ BİR FİRMADIR. BU GECİKMELER DÜNYANIN HERYERİNDE YAŞANIR BİR ANONS YAPILIR VE YOLCU OKUDUĞU KİTABINDAN BAŞINI BİRAZ KALDIRIR VE TEKRAR OKUMAYA DEVAM EDER. HA BU BİRAZ FAZLA OLMUŞTUR AMA MUTLAKA SEBEPLER HER ZAMAN GEÇERLİDİR. ONUR AIR BU TECRÜBESİNE DAHA'LAR KATARAK KALİTEYE BİRAZ DAHA ÖNEM VERSE YOLCUSUNU DAHA MUTLU EDECEKTİR.BİRAZ FAZLACA CHARTER ZİHNİYETİNE TAKILINCA BU TARZ OLAYLAR SIKÇA YAŞANABİLİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onur air ~ 10 yıl önce
arkadaşımızın bir tanesi allaha emanet hava yoları diyor.bu dünyada herkes allaha emanet değilmi arkadaşım.herneyse onurair sevenleri birbirine kavuşturuyor.en önemliside bu değilmi diğerleri dahamı iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASLI ~ 10 yıl önce
NE KADAR GEREKSİZ,NE KADAR BİLGİSİZ VE NE KADAR CAHİLCE YORUM YAPMIŞ BAZI RUMUZ'LU ŞAHISLAR.DEĞİL 9,GEREK OLURSA 19 SAAT BİLE BEKLER UÇAK.KİMSE İSTEMEZ YOLCUNUN MADUR DURUMA DÜŞMESİNİ AMA UÇAK BU ARIZALANAMZ DİYE BİRŞEY YOK.AYRICA SORUMLULUK SAHİBİ OLAN ŞİRKETLER DAHA KÖTÜ BİR SONUCA MEYDAN VERMEMEK İÇİN KILI KIRK YARARAK,BÜYÜK HASSASİYETLE KONUYA YAKLAŞIRLAR.BURADA YORUM YAPAN BAZI KENDİNİ BİLMEZLER,KONUYA VAKIF OLMADIKLARI İÇİN BÖYLE DELİ SAÇMASI YORUM YAZMASINLAR DİYE SÖYLÜYORUM.SEÇİLEN KELİMELERE BİRAZ DAHA DİKKAT LÜTFEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000